От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Сонче,ха честито за юнака!
Приключих с пръскането на царевицата и си налях ракий.
Наздраве!
Сонче,ха честито за юнака!
Приключих с пръскането на царевицата и си налях ракий.
Наздраве!
Тук са 30 потребители онлайн. 0 потребители и 30 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар