Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
    Добра вечер и от мен!
    Така та значи сега на агро тема.....тъй аз трябва да колтуча доматите, но няма кой да варди внука та ще почакат малко.
    Чичо изора градините, но отново има проблеми, ей няма да спрат да крадът, ти вземи и измъкни цъфнали дръвчета, чудя се как ще ги опазим.
    Наздраве!
    Куче, кол/ по- здрав/, пушка, автомат и ....
    Наздраве.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Я пак!
      Дотогава, наздраве!
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Здрави нерви и да сме живи и здрави!
        Всичко помага и...нищо не помага.
        Наздраве!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Пише ми се, ама повече ми се пие наливна биричка.
          Ще говорим като се видим, както казва мистър Гришин.

          Поздрав с едно леко инструменталче на ZZ от 1976- та пак на миналия век. Банда която ми скри бирата и накефи с парчета от некомерсиалните си години.
          Бирено наздраве!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Да живее рока рола, сетих се за Шефилдската банда с едноръкия барабанджия.
            Да живее бирата и тия които обичат да я пият!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Гари Мур и Тин Лизи -да ева и ирландски шемети, та поздрава ми е с тях.
              Булката крещи: два през ноща е, търн ит даун....разбира се, че няма.


              Наздраве!
              Аз дефакто съм последния който се нанесе в тоя блок, примерно имам гости, усилваме музиката леко преди осем вечерта и следва блъскане по вратата.
              Един комшия учил немски в нета и го разсейвала музиката.И идва за панаир.
              Я да те цункам както си знам и си обирай зъбите от земята.Тоя го пребих с кеф, че и домоуправителката намаза в мелето, без да искам.
              Оттогава насетне, никой не смее и копче да ми каже за джангъра.
              Никога не съм надувал босето редовно, даже като се нанесох и когато имаха малки деца- които вече порастнаха и сега като се засечем на входа все за метъл банди ме питат.Баси инфлуинса.
              Наздраве с бирата!
              Лека не ми се казва, че хич няма да е такава.
              Последно редактирано от тихич; 17-05-15, 01:31.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро!
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добрутро!
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Добро утро!
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добрутро!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Снощи не мигнах от бурята, така гърмя че се чудих кого да успокоя първо, кучетата или внучетата сега те спят...а аз на КаЙве кеф някъв за малко.
                        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                        Куче, кол/ по- здрав/, пушка, автомат и ....
                        Наздраве.
                        Не са в двора фиданките, за жалост, там никой не може да припари, пет немски овчарки, жив няма да излезе.....имаме овощни градини, миналата есен ни откраднаха 150-60, новозасяти лешника, сега четири хванали се и цъфнали вече пет годишни черешки.....все хора от селото са.....я се хванат по това време я не, ще пресадим нови. Те няма да забогатеят, но и добро не знам дали ще видят.
                        Моля се чичо да не разбере кои са че хич не му държи канчето....има да се чудя как ще го вадя от полицията.
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Краденето май се очертава като национална черта на българите...
                          Краде се повсеместно, и лошото е, че това започва да се приема като нещо нормално. В смисъл-"Като крада не правя нищо кой знае колко лошо. Не съм убил човек я..."

                          Добро утро, на кафенце, и слизам да лижа Франко по скоростната кутия. По-скоро по огънатата на 8 стойка.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро ли, добър ден ли да кажа? Беше ми се насъбрало малко недоспиване,и днеска си поспах до късно,а нощеска никакви гръмотевици не съм чул.
                            п.п.Доби ти сигурна ли си? Да не си сънувала?
                            0884 987 137
                            В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро и от мен!
                              С кафенце в бара и поздрав:

                              Нека е страхотен денят ви!

                              Кафе!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Краденето май се очертава като национална черта на българите...
                                Краде се повсеместно, и лошото е, че това започва да се приема като нещо нормално. В смисъл-"Като крада не правя нищо кой знае колко лошо. Не съм убил човек я..."

                                Добро утро, на кафенце, и слизам да лижа Франко по скоростната кутия. По-скоро по огънатата на 8 стойка.
                                Краде се от много, ама много отдавна. Просто взехме да ставаме цивилизовани и да ни прави впечатление. Другото нещо е, че преди се крадеше от държавното предприятие, а вече ги няма и се краде "частно".
                                Допивам си кафето и отивам да обядвам.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X