Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
    .








    Пръво на пръво, туй буре е мухлясало и требе да се опразни от към съдържание!
    Второ на второ, ако си го забравил, може некой друг да го е намерил- я сина, я жената...
    И трето на трето (и най важно)- от опит казвам, че туй нящо-буретата са гадна работа.
    Ако не ги наглеждаш постоянно и не проверяваш съдържимото им, те скришом си попийват самосиндикално.
    Та от 55-те кила на Бочката я са останали пеесе, я не- по-скоро клонят към 45-47.
    Ама пък са едни таквиз-точат се като олио.

    А Сончето от таквоз меко и подгизнало дръво какви рязби ще изкара- не знам.




    Назкайве!
    Нито е мухлясало,нито нЕкой го е пипал,нито е останало по-малко от 52 л.

    Сончето мое си го направи твърдо имам предвид дървото като го изсуши

    Наздраве!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Аз мога да и го пресуша дървото на Сончето, ще се жертвам в името на изкуството.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Eто я салатката бре. Аз рекох, че е свършила.

          И аз минах на ракий.

          Наздраве!
          Снощи се опитах да кача снимка на новата салата от тилифоня , но не успях ...трябва да ме научиш как става ...наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ето ме отново!
            Нахранена, разходена и сега у баро!

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            Не бе, бех на работа. Наздраве!
            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            И аз минах на ракий.Наздраве!
            Е сега съм спокойна, че уекинко се притесних, зимата мина, грипа също, а ти на чайче!

            Наздраве!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Уффф, а аз седнах да пия неразходена.

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Така!
                Лежах си на дивана в продължение на дни и дълги безсънни нощи вперил поглед в тавана. От безкрайните часове на взиране в една точка, без да мигам, очаквах резултат някакъв..., някакъв...!?!?
                У мен се появи притеснение, бе твърде дълго го зяпам аз тоя таван, да не вземе да ме тресне Силата (онази джедайската, да не се бърка с Гошо-Траяла) и да го продъня, и... звездите, барабар с пролетните дъждове, да ми дойдат на гости. Тъкмо вече интервала между вдишване и издишване бе преминал границата от дваесе минути, отделителната ми система беше отдавна на трупчета и ето го резултата - АНАНАС
                Плод бе, плод. Виси на петнайсет-ина сантиметра от тавана, обгърнат в ореол изпъстрен със седемте цвята на дъгата и въртящ се около вертикалната си ос. Клепачите ми се раздвижиха, очите се овлажниха... рязко ми се доходи до WC-то...в главата ми забиха бутала от корабен двигател. От всички математики, квадратури, декари, метри, които се блъскаха безцелно из тимберицата ми, да вземе да изникне ананас!
                Ясно! Луд съм!
                Добре, ама що Ива се прибра с една кошница пълна с плодове и зеленчуци, и най отгоре един ананас, а!? Ми не съм луд
                Дръж сега този телефон и се обадих на приятел, в случая-Сватята. Дъра-бъра, бла-бла... "Кажи как да посадя ананаса и да си имам малки анансчета?"
                Обясни тя, всички знаете как обяснява - естествено нищо не разбрах и й дадох Ива да й го обяснява на нея...
                Докато си лалаха аз го забелих (за ГНРБ-то, ананаса забелих, а-на-на-са) и го приготвих за разсад.
                Хванах се за калкулатора, който е безпощаден в сметките и установих, че след 136 години ще съм супер-мега-ултра производител на ананаси. А след още само шест месеца (след тези 136 години) ще съм монополист в световен мащаб.
                На всеки един ананас пръкнал се някъде из Земята автоматично ще се изписва - MADE IN GRISHA

                Те ви те, успешен бизнес модел - ДИВАН - ТАВАН - АНАНАС

                Ай наздраве.
                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Само не разбрах ноу-хауто как ще си го плащаш тия 136 години и шест месеца. Земевладелец ще ставаш, плантатор, ананасуист, а?

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    На ракии,Наздраве!
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150331_210548.jpg
Прегледи:1
Размер:110.2 КБ
ID:5651200
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Брат, смени дилАро!
                      А, наздраве!
                      Биричка, след половин тава кавърма с праз.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        Време е адаш ...наздраве .....с ракийка

                        [ATTACH=CONFIG]789769[/ATTACH]
                        А бе чудя се аз нещо ми е празно така някак си в бара, а то к'во било!
                        Както се казва в една реклама - Ето тази снимка чаках!

                        Наздраве да ва ева!
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                          Така!
                          Лежах си ...
                          очаквах резултат някакъв..., някакъв...!?!?
                          ... Силата (онази джедайската,) и... звездите... да ми дойдат на гости...
                          и ето го резултата - АНАНАС
                          ...Ясно! Луд съм!
                          ...и се обадих на приятел, в случая-Сватята. Дъра-бъра, бла-бла... "Кажи как да си имам малки анансчета?"

                          Обясни тя, ...нищо не разбрах и й дадох Ива да й го обяснява на нея...
                          Докато си лалаха аз го забелих ...- MADE IN GRISHA

                          Те ви те, успешен бизнес модел - ДИВАН - ТАВАН - АНАНАС

                          Ай наздраве.
                          До тук добре, АНАНАС-АНАНАС,
                          обаче в тъмното неумолимо изниква въпросът: А НА ВАС?
                          И дето вика Тигаро- смени или пийеньето или дилато, че е сбрЪкал дозата...
                          Наздраве!
                          Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            Уффф, а аз седнах да пия неразходена. Наздраве!
                            Ама то аз затова съм разходена - да не буйствам, че нема да пия!

                            Наздраве!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              Аз мога да и го пресуша дървото на Сончето, ще се жертвам в името на изкуството.

                              Наздраве!
                              Ще го духаш или ще го смучеш?

                              Наздраве!

                              п.п. За дървото говоря ей палавници, не си мислете само простотии!
                              Р.П.(RFF) 0898677590
                              Пътна помощ
                              ДЕНОНОЩНО

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                                Само не разбрах ноу-хауто как ще си го плащаш тия 136 години и шест месеца...?
                                Ти ли лежа на дивана, ти ли видя ананаса, м!? Рекет в най-мутренска форма, завоалиран с чужди-демократични думички. Няма ноу-хау, няма моу-мау.
                                Има ананаси след 136,6 години...

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Брат, смени дилАро!
                                ...
                                Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                                До тук добре, АНАНАС-АНАНАС,
                                обаче в тъмното неумолимо изниква въпросът: А НА ВАС?
                                И дето вика Тигаро- смени или пийеньето или дилато, че е сбрЪкал дозата...
                                Наздраве!
                                Бе аз ви давам безплатен акъл..., а вие какво... дилъри в тъмното

                                Наздраве.
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 59 потребители онлайн. 0 потребители и 59 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X