От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Няма да я вземете, щот аз ще я пазя!
Наздраве!
Няма да я вземете, щот аз ще я пазя!
Наздраве!

Наздраве на всички!
Ще залягам аз,че утре пак красоти ще продавам цял ден!Ти поне видя част от този разкош 



Тук са 88 потребители онлайн. 0 потребители и 88 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар