От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Дюбрютрю!
К'о праити бре?
Снощи като се изкъпах и спах като....................!
Наздраве да ва ева!
Дюбрютрю!
К'о праити бре?
Снощи като се изкъпах и спах като....................!
Наздраве да ва ева!




Тук са 221 потребители онлайн. 0 потребители и 221 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар