Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Че ти ръгясат црЕвата, бе!
    Наздраве, Мирко!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Е Стоянчо, ти без каска ли бре? То лятото се пакетираше като киборг, пък са ко напраи?

      Наздраве, да се оправяш бърже!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве бре! Язе, че си сипем едно!
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Ае наздраве
          RAV 4
          F650GS

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            Е Стоянчо, ти без каска ли бре? То лятото се пакетираше като киборг, пък са ко напраи?

            Наздраве, да се оправяш бърже!
            Знаеш ли, кое е най-интересното. На всички обяснявам колко важно е да се обличат и предпазват. В същото време аз дето знаеш как се обличам направих най-голямата глупост. Направих едно "бързо" кръгче на блока. Мииии .... ше сложа още една обица!!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Нос, уста, брада и най-гадно ръка (при това дясна). Ма ше се оправят нещата де. С всичките "щети" направих две кръгчета де.
              А Наздраве, че сме живи и горе-долу здрави!
              Никога, ама никога не припарвай до мотора в състояние "на една бира" (аз на две-мога... 'ма т'ва щото съм нинджа и давам акъл безплатно... щото ми е в излишък).
              Последния път като го направих, естествено зимата, за да го припаля... и го попилях, и от двете страни плюс нос, уста, брада... две огледала, два мигача и прехапан език (като псувах се чуваше нещо средно между звука от Ниагара и звука от два разминаващи се бързи влака), даже още боли.

              Наздраве!
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Наздраве мотористи.
                Аз съм карал балканче навремето, и как съм падал... Не ми се мисли какво е със сегашните мотори.

                Наздраве, бях на винце, ама свърши, та вече на бирица. Добре, че предвидих свършването му, и си купих и бира.

                И на Тишо наздраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Т'ва за "никога" и аз го давам като акъл. Ма НА.
                  Наздраве Саше!
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Абе сват ми, и всичко това в гаража ли? Баси нинджата, Тарга има да се учи.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Бързо оздравяване Стояне и това е голяма обица. Аз затова не карам щот пия вино.
                      Ама само засега де, нека доктора каже стъпвай на крака дето ще ме спрат да не карам! Ма засега съм послушна и се удържам.

                      А наздраве!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Стояне кажи кво стана бе?
                        Щом пишеш(па и с чувство за хумор)-явно нищо ти няма, ама не ни дразни любопитството, а продумай.

                        За сведение:
                        Ръченица съм играл има-няма две минути през живота си, когато на сватбата ми поднасяха печен петел. Тукашна традиция някаква, та трябва с игра да си го "отработя". За две минути ме мъчиха два месеца да я науча, и после пак ми се смяха като гледаха видеото... Та едно е повече от сигурно-ръченица няма да заиграя.

                        Наздраве на всички.
                        В това число и Тихича.
                        Коле,не се впрягай бре,аз на моята сватба барабар със кръстника предупредихме музикантите,че зетя и кръстника нито водят хоро нито пък друсат ръченица...
                        Наздраве!
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Абе на моята сватба не ставаше.
                          Едно, че бях младо(на 21 години), и друго-400 човека чакат младоженеца да стане да играе на поднасянето на питите, тортите и петлите. Нашенски обичай, и не те питат много-много-можеш ли да играеш, или не.

                          Ма явно щото насила-толкова и трая бракът ми.

                          Наздраве, и на Тишо.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            А беее!!! Баровци! Що не се обаждате бе? На 22-ри мое ли да прескоча до Пейна?? Ако няма къде, може ли да спя до камината?
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Аз на 22-ри ще съм я у Самоков, я у Лукавица. Да се стягат, лодки, лопати, кирки, такива работи.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                А беее!!! Баровци! Що не се обаждате бе? На 22-ри мое ли да прескоча до Пейна?? Ако няма къде, може ли да спя до камината?
                                Чекай бре!
                                Не виде ли че ще се ходи само с мАтори!
                                Само да не валят камъни. А .. и нема да е Пейна, че там нещо не се връзват сметките.

                                Ще го намислим.

                                НАздраве!
                                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X