От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Профилактично ще си сипя едно червено винце. Наздраве
!
Профилактично ще си сипя едно червено винце. Наздраве
!
!
Тук са 36 потребители онлайн. 0 потребители и 36 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар