От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Кафе пих на вилата.
И понеже за бирка никога не е късно, нито рано, надраве!
Кафе пих на вилата.
И понеже за бирка никога не е късно, нито рано, надраве!


Тук са 28 потребители онлайн. 0 потребители и 28 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар