От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Аз па не съм спирАл да си наливам биричка от Обед, та само ше кажа наздраве. Наздраве
!
Аз па не съм спирАл да си наливам биричка от Обед, та само ше кажа наздраве. Наздраве
!
Тук са 225 потребители онлайн. 0 потребители и 225 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар