От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добро утро ! ......като чета при Пламен каква истинска зима е , а при нас нищо...
Добро утро ! ......като чета при Пламен каква истинска зима е , а при нас нищо...

Тук са 41 потребители онлайн. 0 потребители и 41 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар