Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
    И какъв му е vin-а?
    Наздраве.
    17 символа.
    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
    АСК Ален Мак

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Ако сте чак толко мераклии, дайте си мейлите на шефовете и ще ви уредя по едно уво утре.

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Пламка, ти кой беше набор бе?
        Щото ми прилича да сме в един... И моето уволнение пътува 23 месеца от 21 Септември 1988 до 30 Август 1990. Августовската дата и до днес си я тача, и ако имам възможност-си я отпразнувам, макар и скромно. То си е за банкет цял, ама...

        Айде наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Ако сте чак толко мераклии, дайте си мейлите на шефовете и ще ви уредя по едно уво утре.

          Наздраве!
          Ти сега, като не разбираш мъжките приказки що се слагаш да си мериш дупето с, ъъъ, мъжките атрибути, а?
          За един войник "Уволнението" е свещена дума, за него се мечтае още преди да си влязъл в казармата, то се сънува и не се дава да се каже лоша дума за него.
          Ревнува се като любовница, и не се подлага на съмнение,че ще дойде, чака се с огромно нетърпение.

          А когато правиш нещо опасно, и има опасност да умреш се казва "Ще преебеш уволнението" Демек-няма да го дочакаш. То е нещо сакрално, и не може да бъде описано, трябва да се изживее.

          Та какво значи тук някакво си женско бръщолевене...

          Наздраве Вивке, дано си ме разбрала.

          Ама надали, то това не се разбира, трябва да си мъж, и да си ходил в казарма...

          Наздраве и на другите.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Тоа Багер нещо много се отваря!
            Щял да ме уволнява?
            Имаш мейла на Шефа ми!!!
            Пробвай!

            Наздраве Приятели.
            Налял съм си една от мойта,че .. ми писна от ... ерзац ракии.
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ба, че се сетих - откарах година и половина, но пък за сметка на това "празнувах" две Нови години вътре. Егати аритметиката! Я да видя кой ще я сметне, тази сметка вярно?

              Наздраве Ви
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                И аз посрещнах 2-1995/6
                Наздраве.
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                  ...
                  Имаш мейла на Шефа ми!!!
                  Пробвай!
                  ....
                  Бе нямам го. Прати ми го на лични.

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Бе нямам го. Прати ми го на лични.
                    Що на лично?
                    Същото като ника ми тук в "поща" БГ

                    НАздраве!
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                      Ба, че се сетих - откарах година и половина, но пък за сметка на това "празнувах" две Нови години вътре. Егати аритметиката! Я да видя кой ще я сметне, тази сметка вярно?

                      Наздраве Ви
                      Какво има за смЕтане? То е ясно!

                      Наздраве!
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Аз пък служих една година и на всичкото отгоре за малко да ме уволнят 2 (два) дена по-рано. Ама един завистлив киртак се разбуча много. Коледа в къщи, нова година в поделението.
                        Наздраве!
                        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Пламка, ти кой беше набор бе?
                          Щото ми прилича да сме в един... И моето уволнение пътува 23 месеца от 21 Септември 1988 до 30 Август 1990. Августовската дата и до днес си я тача, и ако имам възможност-си я отпразнувам, макар и скромно. То си е за банкет цял, ама...

                          Айде наздраве.
                          Уво-то на 31 август 90-та,влизането на същата дата,68-ми набор,правих се на учен(техникум 4г),строших си кракъ и влязох с 70-ти набор.Ползвахме "бонус"-две полагаеми и бяхме първият набор с 23-месеца служба,то след нас вече реално казарма нямаше,стана година и половина,после 9 месеца докато изчезна съвсем.
                          Наздраве!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Влизаш Септември,излизаш Март,ама на третата година....
                            А реално си "служил" само 18 месеца...
                            Кой каза?...
                            Бе,я наздраве.
                            Нищо не мога,и нищо не знам...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Аз пък бех парашутист в казармата, некъде къде 1991-3-та....

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                                Уво-то на 31 август 90-та,влизането на същата дата,68-ми набор,правих се на учен(техникум 4г),строших си кракъ и влязох с 70-ти набор.Ползвахме "бонус"-две полагаеми и бяхме първият набор с 23-месеца служба,то след нас вече реално казарма нямаше,стана година и половина,после 9 месеца докато изчезна съвсем.
                                Наздраве!
                                Като е била по- малка не значи, че е била по-лека. Аз лично получих добра общоармейска подготовка.
                                Наздраве!
                                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 55 потребители онлайн. 0 потребители и 55 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X