Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Забелязал съм, че който има или е имал френска кола не се оплаква и е доволен. Недоволни и плюещи френските коли са все хора които ремонтират коли по някаква причина. Наздраве!
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Раде, ти като имал и карал две Вренски коли, що сега си на МАзда и КиЛ бре
      НаздраЕ
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
        Раде, ти като имал и карал две Вренски коли, що сега си на МАзда и КиЛ бре
        НаздраЕ
        И той да види в тоз живот какво е да ремонтираш кола. Затуй.
        Наздраве!
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          Раде, ти като имал и карал две Вренски коли, що сега си на МАзда и КиЛ бре
          НаздраЕ
          Щот слушам и когато не трябва. Сега Маздата стана малко излишна, ама не мога да и взема колкото искам, иначе веднага я сменям за читав Меган, Ксантия или 307. А Киата е 'щот не мога да си позволя Дъстър. Наздраве!
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Винаги съм се чудил защо обвързвате дадена житеска активност с определен жанр музика...

            Наздраве на всички.
            Ти кога си виждал рокер да пие червено вино бре ? Наздраве!
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ванка, не се излагай!
              Как ще сменяш кияка за тоя плаСмасов паркетник, бе?
              Шъ са сетите за Ксантията вие, ама.
              Досега само Коко е показал, че е в час.

              Айде наздраве, че загледах некъф филм!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Днес за аФтмоболи ли спорим? Че изтървах интригата, пък и не съм на кеф да се заяждам.... Ама - само Левски!

                Наздраве!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                  Стига бе, сега и да се женя ли трябва?
                  Наздраве!
                  Що, искаш да имаш сервиз ли?

                  Ама как звучи само, а?..

                  Наздраве Генчев.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Аз познавам хора, дето имат сервизи и верно са женени. Койо е прав.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                      Аз познавам хора, дето имат сервизи и верно са женени. ... ....

                      Сервиз за ... багери ли?

                      НАздраве !
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Досега само Коко е показал, че е в час.
                        Ааа, аз също се броя да съм в час.
                        Изобщо не робувам на марки и страна на произход.
                        Стига колата да е здрава, да не гори много, и да е малък данъка...

                        Веселка има Ситроен Ц5. Много ме кефи, баси парахода. Превзема неравностите с достойнството на остарял английски лорд, като в същото време е лесен за управление като младо френско курве. Всичко му е много приятно за експлоатация.

                        Виж, ако стане дума за ремонт-предполагам, че много ще псувам, защото лошата слава на френските коли идва от гадните мета на които са забучени отделните части, и за да ги достигнеш трябва да разглобиш половината кола.

                        Наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                          Сервиз за ... багери ли?

                          НАздраве !
                          От чашки за кафе и захарница!

                          Наздраве!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Ае да речем наздраве, дорде не сме заспали
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Виж, ако стане дума за ремонт-предполагам, че много ще псувам, защото лошата слава на френските коли идва от гадните места на които са забучени отделните части, и за да ги достигнеш трябва да разглобиш половината кола.
                              Наздраве.
                              Образно казано,требе да развиеш левият стоп,за да бръкнеш и да извадиш лулата на 4-ти цилиндър...

                              Наздраве!

                              P.S.За свеща на 4-ти,е малко по-сложно,трябва да се смъкне задно дясно колело,да се демонтира и аспуха,и чак след това се пробива "дупка" жабката и евентуално може да успееш.Тва на некъкъв V-6 Сутиен го гледах,мъка мъка...
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ааа, аз също се броя да съм в час.
                                Изобщо не робувам на марки и страна на произход.
                                Стига колата да е здрава, да не гори много, и да е малък данъка...

                                Веселка има Ситроен Ц5. Много ме кефи, баси парахода. Превзема неравностите с достойнството на остарял английски лорд, като в същото време е лесен за управление като младо френско курве. Всичко му е много приятно за експлоатация.

                                Виж, ако стане дума за ремонт-предполагам, че много ще псувам, защото лошата слава на френските коли идва от гадните мета на които са забучени отделните части, и за да ги достигнеш трябва да разглобиш половината кола.

                                Наздраве.
                                Прав си, с изключение на последното. Но това е предполагам, защото не си сменя крушка на левия фар на Фиеста '97-ма. Иначе на френска кола е най - гадно са сменяш радиатор на парно и после да се окаже, че е дефектен.
                                Наздраве и само Левски!
                                Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X