От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Супа от коприва. И я изядох, цялата.
Наздраве!
Супа от коприва. И я изядох, цялата.
Наздраве!

Колега обеща да прати, като дойде ще се похваля, също и като я сложа на розовата.Тук са 301 потребители онлайн. 0 потребители и 301 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар