Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Аууу, това загорялото по ръба на тавата кой ще го стърже после?..

    Нали съм ерген, и сам се грижа за домакинската работа-такива неща започнаха да ми правят впечатление

    Блазе ти Вили, лигите текат ли текат...

    И наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Добра ви вечер,мили мои Трябва да си взема отпуск за да ви прочета и да се включа адекватно в темите Някога може би ще направя.Сега влязох в този уютен бар,за да ви кажа Наздраве и за Много години
      Не казвай "Хоп" преди да си скочил

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Коле, не се стърже, бре! Има едни гъбки за тави и тенджери, Хамерикански - намазваш, избърсваш и забравяш!

        Янитка, ХелоУ!

        Наздраве!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          А бре Коле, що ми викаш простак бре. То не че не съм, ама така малко, по заобиколно не може ли?
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Я, кой се появил...

            Добре дошла Яни, и за много години.

            Не се мъчи да четеш всичко. То си е еднакво. Прочети 10-20 страници разбъркано, и все едно си чела всичко досега.

            Наздраве.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              А бре Коле, що ми викаш простак бре. То не че не съм, ама така малко, по заобиколно не може ли?
              Много си разсеян, ама гениите сте така... (така добре ли е? Ко ше черпиш?) Очилата взел ли си си? Четеш ли ситния шрифт?

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Яни,добре дошла!

                Вили,зеуето е стАнало убиец!Досега се пинках с фрикасе,си мислех твоето произведение...

                Наздраве!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                  Коле, не се стърже, бре! Има едни гъбки за тави и тенджери, Хамерикански - намазваш, избърсваш и забравяш!
                  Я дай някакви подробности, че това с търкането на загоряло ми е един от проблемите. То и миенето на другата посуда си е тегава занимавка, ама ако няма загоряло се ядва.

                  @ Таргата-ами щото си. Как може да си позволиш такива изказвания, искаш да стана и да си тръгна ли? Ама ги няма Коко и Ицо да ме спрат. Тези сериозно бяха повярвали, че ще си тръгна с такси онази вечер.

                  Айде наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                    Яни,добре дошла!

                    Вили,зеуето е стАнало убиец!Досега се пинках с фрикасе,си мислех твоето произведение...

                    Наздраве!
                    За първи път го правя тоз специалитет и направо сготвих шедьовър!

                    Наздраве, Баро!

                    Абе, Тихича верно ли ще идва в София или само така си говореше?

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Я дай някакви подробности, че това с търкането на загоряло ми е един от проблемите. То и миенето на другата посуда си е тегава занимавка, ама ако няма загоряло се ядва.
                    Казва се SOS - пластмасови гъбички с препарат, в жълта кутийка. Като намокриш гъбката се активира, миеш и хвърляш. Около 4 лв, е кутията тук, с 6 или 8 гъби вътре, не помня точно, но става за загорели дъна, тенджери, тигани, тави и т.н.

                    Ей ги:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1100.jpg
Прегледи:1
Размер:21.8 КБ
ID:5636469
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Здравейте,Вили,Коле и всичкото барВили,какви вкусотийки размахваш ти? Както винаги не успях да се справя с техниката и няма да мога да покажа моите мръвчици.Има грах,картофи ,домати,червен пипер леко лют и подправки Ех,обърнахме го на кулинарно шоу,но е весело.В един бар се говори за какво ли не
                      Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        petroffbg добре заварил
                        Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Аууу, това загорялото по ръба на тавата кой ще го стърже после?
                          Като спомена за загоряло,се сетих преди 25-6г за казармата.Всяка рота даваше месечен наряд в кухнята,е нЕма такова извръщение да търкаш с телена четка халуминиеви смачкани като войнишко канче 25л тави извряли със незнаен бълвоч...

                          Наздраве!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добре дошла, Яни!
                            Де се губиш, кат та няма?
                            А, наздраве!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
                              petroffbg добре заварил
                              Наздраве!
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Мали, всички днеска кулинарки, а аз... сготвих един чай с триста зора и сега го пия с бренди.

                                Наздраве!
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 56 потребители онлайн. 0 потребители и 56 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X