Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Поздрав за биреното ми братле .Баси кефа ,винаги можеш да се бъзикаш с шибания си живот, но никога като ти свърши бирата.Да си ева съркъмстенсиса с тая водка и винаги и само наздраве, с желанието само да се наздравим в бара! ...отвътре

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Аре Наздраве, че току виж съм отишъл на "баня".
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве!
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве братлета!Изпразних водката ред е на бирата и на спомените, не ща да се ева с найтмеърс......
          Тате ме оставяше на двойка глухонеми като лапе,щото щях уж да млъкна , може би, баба Светия това й беше името и Немия на който баща ми е бил ратай от лапе с земите му в Индията както и до сега ги казваме .......
          Живееха в съседната къща зад нас и си спомням,как израстнах с тях всеки ден, баща ми се радваше ,че ще се отърве, да не му влизам в волгата, докато чичо ми се кефеше как се потя на волана в неговата-тия шемети бяха шофьори.
          Колко да съм бил 7/8годишен и те все нямо си говорят,няма как сега да върна времето назад, та поне сладолед да им купя,няма да забравя как баба Светия ходеше по гърба на чичо за масаж, докато метях двора и арбалети ми бяха в тиквата -хамбара има спомен и може да разказва.Още помня тая утрин когато баба Светия ходеше по нашия калдаръм изметен от мене.
          Никое дете- не може да си спомни истинско детство, ако не е било на село.
          Умирам братлета.Наздраве за лека.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добро утро, поспаланковци-и-и!

            Последно редактирано от коко келеша; 16-01-15, 05:55.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добро утроооо! Ставайтееее!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро!
                Кафе, ох как ми е сладко след вчерашното безкафе!

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Карам си аз джипката, а на задната седалка пушка и патронои. Милиционерите щяха да са доста забавни.
                Стояне, аз имах подобна случка с полицаи и ме гледаха с огромни като очилата ми очи!
                Моя малкия да вземе да бутне между седалките един от неговите пистолети/играчка, но досущ имитация на истински пистолет/, но аз не съм го видяла и се връщам от Търговище командировка, на 5-ти километър ме спират полицаите за проверка. Както ми гледа документите полицая виждам как очите му стават все по големи и съответно в един момент извика колегата си и му сочи нещо на задната седалка, а там бях нахвърляла лаптопа, бележника си с един куп имена на хората от срещата. И той ме пита дали в колата има нещо за което трябва да се притесня! А аз смело отговарям, че няма, а полицаят ми казва да сложа ръцете си на волана, но в този момент личната ми карта се изплъзна от документите и падна на седалката до мен и аз понечих да му я дам, а той скокна и кресна да не си мръднала ръцете от волана! Стреснах се и попитах проблем ли има и в този момент другия полицай с един скок, отвори задната врата и измъкна пистолета. В първия миг смут и после смях, защото полицаят разбра, вече че е играчка!
                Явно приличам на един вид сериен убиец!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Станали сме де, що викаш?
                  Даже и кафенце пием, от онова...



                  Веси, тези полицаи ще да са гледали много американски филми... Как може баш пък теб да нарочат за пищовджийка...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Не викам, бе - пея!
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Добрутро! Стоенчо, а питаш ли ги хората, дето са яли боб вчера, с тая забрана за отваряне на прозорци... Мани - бегай.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро !
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Е-е, Сашо, ударИ го ти на мързел с тая отпуска! По обед викаш добро утро !
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро! Хубав и усмихнат петък на всички! Едно кафенце не ми стигна. Май ще повторя:

                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добрутро!
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Е така като тръгне петъка от сутринта - най-мразя. Колежка си купила кола и... банкет.

                                Наздраве...
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X