Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Не Евгени, а Тигаро е с акт, а колко му е голям - да го снима до днешен вестник и ще видим.

    Наздраве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Здрасти, банда и наздраве
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        30 ле'а.
        чл.6 -неправилно изпреварване на ДЕБИЛ.
        ..или, както вика един приятел: " ПрЕвкючи бееееее!!!! Каскееееет!"
        превеждам пишипАт- пиши(запушвам, запИшвам) пАт (път).
        Наздраве!

        Наздраве, Вили!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Саше, нема се пуашиш... Аз имам едни 50 лева за без колан, хем бяхме с малкия Румен. Идва ми на гости в Шумен, и аз зарадван отсвирих да сложа колана. И след 400-500 метра палката. 50 лева в грешна посока... Че и не става да се ослушам, че прибраха талона, и докато не платя акта-не го дават обратно.

          После имам едни 30 лева на караулката на Севлиево, като се връщах от първата сбирка на която идвах в София. Карах с 80 при ограничение 60... Станаха две години, още една и глобата пада. Не, че ми е до 30-те лева, ама щом закона позволява да не ги платя-що да не се възползвам...

          Айде наздраве с ракия и кьопоолу. С джумерки разбира се.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Дидо, Тигаро си каза сам, ама можеше и аз да го попитам, щом ти не щеш.
            Наздраве!
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Убаво Коле, ма кат' ти приберат талона, с акта мо'еш да караш един месец. Кат ти връчат постановлението, имаш още месец, за да си платиш глобата. А талона остава у тях.
              А после как караш...
              Не ме е яд за акта. Яд ме е на пишипатите. После викат, ставали катастрофи. Еми, като се закрепи един такъв каскет отпреде и направи колона, всички се изнервят. Ама, колоната ще си мине парадно покрай полицаите, а каскета НЯМА да го спрат, че кара бавно.
              Абе, здраве да е !
              Наздраве!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Пиете ли?
                Ми наздраве!
                Константин Вълчанов.0888313247

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Ама, колоната ще си мине парадно покрай полицаите, а каскета НЯМА да го спрат, че кара бавно.
                  Абе, здраве да е !
                  Наздраве!
                  Саше, немой се коси, и он че спука гума.
                  За куриоз лятото точно такъв случай на Сливен- от Н.Загора към Ямбол пътувах- коповете бяха на ЛУКа, след включването.Ограничение 50, нашия като ги виде падна на 30. има прекъснато- задминах го и спрях на ЛУКа за бензин. Те спряха него- едва повярвах на очите си.
                  Наздраве!
                  Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Стига бе, Тайгър - майната му! Приеми, че това е по-малкото зло, което е имало да ти се случва и споко!

                    Наздраве!
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      А ясно, нещо съм объркал, така де одъртявам и паметта ми изневерява. Абе Тигре, и мен не ядосват, особено тези дето от 4 врати 3 не са затворени кат свят. Тях ги прескачам, че не ми се заобикаля. Коле добре, че е на връщане, че на отиване ограничението е 50 км/ч. Не вярвам да са го оправили. Наздраве!
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          А наздраве и от мен
                          Саше, без ядове ...я веднага наздраве Натиснете снимката за да я уголемите

Име:drinks.gif
Прегледи:37
Размер:15.1 КБ
ID:5444427

                          Аз кво правех досега, даже имам още .... подозирам как мъж ми скоро време ше ме фрли на некаде
                          Рязах стъкла в кухнята , 4 мм дебели ... доста поразии направих.Трудна работа е това, пръстите ми се вдървиха от натискане, но ще се науча ... изкуството иска жертви
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Да ви кажа и аз едно наздраве водчица
                            RAV 4
                            F650GS

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве, група!
                              Сонче, ма там и за джамджии ли учите бре!?

                              ПП: Добре че Боби е търпелив
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Сонче, ма там и за джамджии ли учите бре!?

                                ПП: Добре че Боби е търпелив
                                Тази година Саше уча и стъклопластика ... имаме ателиета и за това с пещи за топене на стъкло, витражи се проектират. Моят проект е стъкло и гипс , та си рязах за него. Живот и здраве, ако изобщо стане, защото сега съм меко казано отчаяна ще се похваля.
                                Наздраве
                                Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X