От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Викаш да минавам на винце? Мъ без такова шаренко, дали ще бива?
Наздраве!
Викаш да минавам на винце? Мъ без такова шаренко, дали ще бива?
Наздраве!

!
Тук са 55 потребители онлайн. 0 потребители и 55 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар