Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Мани, мани... Колегите в сервиза и те дизелджии, и все ме бъзикат за газта.
    Предчувствам какво ще се случи като научат за гърмежа...

    Ама нали съм си корава глава-колкото по ме бъзикат-аз повече си втвърдявам позицията. Лошото е, че се опитвам да правя нещата без пари, а е стара истина,ч е не става.
    Ама като ги няма пущините, а ми се кара, какво да направя?..

    Айде наздраве.
    Ей магаре , откарай колата на детето на майстор да я на прави както трябва. Няколко години карах кола на газ ( нова уредба ) , после големия син я кара година и половина без проблеми ...и дигаше 150 ........козата си сака пръч ...анадъмо .....наздраве
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Бе тя, преди да гръмне колата, нЕкой я е подготвИл за гръмЕне . Наздраве !
      Именно. Поради стиснатост не дадох 30-40 лева за нова бобина, и все се надявах да изкара до субсидия, ама не би.
      Сега ще видим как ще си делим сънито с лапето, че аз колкото пари съм похарчил по него, и колкото труд съм хвърлил-нисана е наполовина мой.

      Наздраве с червено и за мезе онзи салам от 5 лева. Супер е.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Демек - карай за скрап и си купи дизел.

        Наздраве!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Ей магаре , откарай колата на детето на майстор да я на прави както трябва.
          Тя на лапето колата стана перфектна на газ. Ама е правена от старата пръст, и е истинска, а не като сегашните педерастии...
          Той Тихомир(лапето) иска полото, и като го оправя-най-вероятно ще сменим колите, аз си искам старите честни коли, които работят за собственика си, а не обратното.

          Наздраве Саше.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
            Демек - карай за скрап и си купи дизел.

            Наздраве!
            Багер, то не мое сите да сме танкисти като тебе! Наздраве!
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Багер, то не мое сите да сме танкисти като тебе...
              ... но може да се опитвате.

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Коле, колите в общия случай, гърмят от стиснатост или некадърен монтаж, което не ми се верва, ако ти си я монтирал. Ако всичко друго е наред, което не ми се вярва, отвий малко кранчето
                Синът ми тормозеше до скоро подобно Нисанче и няма никакви подобни прояви. Вярно и безропотно добиче, но се надена на теглич и ся си нема климатик
                Наздраве!
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Мани, мани... Колегите в сервиза и те дизелджии, и все ме бъзикат за газта.
                  Предчувствам какво ще се случи като научат за гърмежа...

                  Ама нали съм си корава глава-колкото по ме бъзикат-аз повече си втвърдявам позицията. Лошото е, че се опитвам да правя нещата без пари, а е стара истина,ч е не става.
                  Ама като ги няма пущините, а ми се кара, какво да направя?..

                  Айде наздраве.
                  Ща бъзикна аз тебе, да ти втвърдя позицията!
                  Наздраве Храсиф!

                  Наздраве на всичкото бар!
                  Р.П.(RFF) 0898677590
                  Пътна помощ
                  ДЕНОНОЩНО

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Коле, колите в общия случай, гърмят от стиснатост или некадърен монтаж, което не ми се верва, ако ти си я монтирал. Ако всичко друго е наред, което не ми се вярва, отвий малко кранчето
                    Синът ми тормозеше до скоро подобно Нисанче и няма никакви подобни прояви. Вярно и безропотно добиче, но се надена на теглич и ся си нема климатик
                    Наздраве!
                    На Кольо му гърми ролото 'щот е пластмасово. Не знам за газта ама аз повече проблеми съм имал с бензина, преди време Лагуната така и не тръгна на бензин, сега на Киата май ще трябва да и се прави нов резервоар, че стария е пълен с мръсотия(ръжда), оня ден се задръсти нещо и не запали, а вчера запали на 1 цилиндър и после се появиха и другите един по един. Междувременно пак се търси десен стоп за Мазда Демио, че брат ми е голям шофьор. Наздраве!
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      И аз да се оплача, сипах на Панчаревото нафта и го карам, карам.... То верно харчи 60% над 2-те стинки на км. .... ама кеф цена няма, пък и как иначе може човек да мине Стара Планина напреки, не по пътя.

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                        Коле, колите в общия случай, гърмят от стиснатост или некадърен монтаж,
                        Първо да уточня, че става въпрос за полото. Нисаня си работи на газ перфектно, не мога да му се нарадвам.
                        Та полото гръмна(то си гърмеше доста, но сега явно по-яко, та май се разпра колектора) защото не му купих бобина да сменя старата. Тя е спукана и лепена с разните епоксидни лепила, но пък на бензин работеше перфектно. Затова и си мислех, че е от газта. Демек-да съм направил много бедна сместа. Ама не е, изфорсира си се отлично, и си върви добре, стигал съм до 140 с колата, с този двигател 1,4, 60 коня. Знам, че е от бобината, ама като оправя колектора ще я сменя и нея, стига да ги има 30-те лева и да са излишни.

                        Айде наздраве.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Лека нощ от мен!
                          Утре ме чакат приготовления.
                          Наздраве на оставащите!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Не мога да разбера, защо хората си причиняват VAG.... Японеците отдавна правят коли.
                            А оная дето си кара Мастурбишито - не знам какво да кажа И аз имам Мастурбиши, но не го карам, защото е некола и неджип. Пък и моето не е една голема кофа ръжда с полиуретанова пеня в рамата
                            Наздраве!
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Къде отидохте да пиете, бре? Тука свърши ли ракията?
                              Да си кажа наздраве, па се некой ще намине.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве, Божко!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 48 потребители онлайн. 0 потребители и 48 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X