Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Снахичката е направила страхотно кисело зеле със свинско. Така се наплюсках...

    Вече на червено с онзи салам от 5 лева.
    Наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      салам от 5 лева.
      А стига ве...
      Салам от пари...
      Наздраве.
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        На ракийка с туршийка!

        Наздраве!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Коле, ограничавай се да ги ядеш тия боклуци тъпкани с химии, бе.
          А, наздраве!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Той щото пости, бе!

            Наздраве!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Няма пък.
              Аз не страдам от съвременните страхове да не си изцапам ръцете и да не би да изям нещо в което има "Е"-та. Колкото по-вредно го мислят съвременните псевдо еколози и био-мио откачалки-за мен е толкова по-готино.

              Да ви казвам пак за морлоките? Когато го казах-ме вкараха в банята.

              Наздраве.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                За койо?
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Шумен 4х4 по хобито.

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Коле, за мръсните ръце знам доста.
                    Е-тата по-скоро ги свързвам с тези които се боят да не си ги изцапат.
                    Щом ти е по-гот гейовете да те хранят с шит...

                    Както и да е ...
                    Всеки си знае.
                    Наздраве!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                      За койо?
                      Не е точно за морлоките, за разни истини които бяха неизказани, ама болят, и понеже са неприемливи за "елоите", а всичката власт е в тях, и ме обаняха.

                      Аба в онази тема за орела дето бутал ярета от скалата за да се утрепят долу...
                      Там споменах за морлоките, и след половин час(примерно) гоблина ме вкара в банята.

                      Та аз съм си от морлоките-гадни, мръсни и неуки, миришат и бачкат цял живот, за да има какво да ядат елоите, с какво да си светят в небесните висини, където живеят за да не дишат застоялия въздух на повърхността на земята. Обаче отвреме навреме по някой морлок успява да се качи горе, и да бутне някой елой долу.
                      И после го изяждат...

                      Наздраве.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Снахичката е направила страхотно кисело зеле със свинско. Така се наплюсках...

                        Вече на червено с онзи салам от 5 лева.
                        Наздраве.
                        Мхм, а има ли предупредителен надпис:

                        Внимание!
                        Може да съдържа следи от месо!
                        Че инак е опасен за диетиците!
                        Наздраве!
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Няма пък.
                          Аз не страдам от съвременните страхове да не си изцапам ръцете и да не би да изям нещо в което има "Е"-та. Колкото по-вредно го мислят съвременните псевдо еколози и био-мио откачалки-за мен е толкова по-готино.

                          Да ви казвам пак за морлоките? Когато го казах-ме вкараха в банята.

                          Наздраве.
                          Това
                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=191482 май не си го видял ...чети и па яж......наздраве
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            Щом ти е по-гот гейовете да те хранят с шит...
                            Саше, този салам не е такъв.
                            Просто по някаква причина е обезценен, и го продават на себестойност. Има доста сланинка(нещо което ми харесва), доста е твърд-трудно се реже, а вкусът му макар малко странен-наподобява на едно мезе от пловдивския край-"пуска". Та си мисля, че е от месо.
                            Е, не може без съвременните химии-за да е траен, но то това го има във всеки салам. И изобщо не са толкова вредни колкото някои хора се шашкат. Това щото не мислят с главите си, а с интернета си, и каквото са прочели там.
                            Що "гадости" и "отрови" съм изял, пък ей ме на-нищо ми няма, за ужас на маниаците по здравословен начин на живот. И на разните био и еко извратеняци.
                            Смешни са ми...

                            Ама то ако започнем така да си мислим-и виното е вредно, за ракията да не говорим. При това са си домашно производство, без никаква химия.

                            Айде наздраве.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Аз продължавам на бира, че поне е полезна.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Това
                                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=191482 май не си го видял ...чети и па яж......наздраве
                                Видях го. И даже прочетох първите няколко рецепти. И какво?
                                В повечето рецепти месото за колбасите е над 70-80 процента. Има и прат разбира се, но и той не е вреден. По-скоро е гаден, но това е психологична обремененост. Нищо което си съществува в природата не е невъзможно за превъзмогване и преработка от организма.
                                да ви разказвам ли как за някои кучета прясно човешко лайно е супер деликатес?
                                Или как нашите храни се струват отвратителни на други култури... най-простия пример-една супер вратна пържола би накарала някой гелигиозен маниак-мюсюлманин да повръща само при мисълта за нея.
                                Чиста психология, и който го е разбрал навреме-няма страхове от "гадни" храни.

                                Наздраве на всички.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 68 потребители онлайн. 0 потребители и 68 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X