Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
    На около 4 на 100 я закова жината,със "малко" нервно каране,инак си поддържаше 100-110.Няма да види повече гориво от бензиностанция,имам си у нас,разликата е около 40 ст на литър.А докато пробвах,легена се оказа доста пъргав и нервен...

    Наздраве!

    Ако е наред колата, е доста пъргава с тия коне.
    Моя сутиен е тон и двеста, пък пак са му добре конете.
    Хеле па за човек, на който отдавна са му минали мераците да се прави на герой по пътищата.

    Наздраве!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Днес поредната служебна Ксантия си изби предния капак с тампоните, а от това се умира - решението е взето - всички на скрап.
      Наздраве!
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        След 98-ма, не си избиват капаците.
        Карате котури, Ники.
        Наздраве!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Виво, последно като ходихме с Вси до Плевен ролото ми изгори точно 7/100 газ.
          По левче литъра-сама смятай.

          И не се изхвърляй толкова друг път.

          Иначе наздраве.
          Забравих да честитя на Пламен новата кола.
          Нищо, че жена му ще я кара, на него се пара поддръжката и зареждането, така, че пак си е негова...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            ..ролото ми изгори точно 7/100 газ.
            ....
            Тва оная въшка, дето мога да си я събера в багажника кола ли му викаш?

            Убуу де, както казах, ще изгориш едни 8 -10 лв. по малко за 1000 км. Колко да съм се изхвърлила, сравнително нормален биндзинов автомобил харчи около 8-10 газ. И връй като на газ. И всичките му там други екстри около гъзефикацията. Ама кой кво му е кеф де.

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              След 98-ма, не си избиват капаците.
              Карате котури, Ники.
              Наздраве!
              Абе, те останаха две - една нафтова и една бензинова 1.6. Колкото и боклуци да съм карал, никоя не е правила такива опасни простотии. Лично на мен едната го направи миналата година, при почти спряло положение. Усещането е прегадно. Отделно цената на чифт нови тампони, със съмнително качество е съпоставима с цената на колата. Просто отиват там, където е мястото на модела заедно с едно Берлинго. Иначе много харесвам Ц15, която е със същия мотор, но не прави такива френски номера. Освен това ненормално е, ако двигателят поради някаква причина угасне, колата да остане без волан, спирачки и окачване. Става въпрос за служебни коли, които кара, к'вот се кАчи... Сигурно не са лоши, но не съм видял хубава. Дизеловата поне вървеше прилично.
              Хората са по важни от куп жабарска ламарина.
              Наздраве!
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                Тва оная въшка, дето мога да си я събера в багажника кола ли му викаш?

                Убуу де, както казах, ще изгориш едни 8 -10 лв. по малко за 1000 км. Колко да съм се изхвърлила, сравнително нормален биндзинов автомобил харчи около 8-10 газ. И връй като на газ. И всичките му там други екстри около гъзефикацията. Ама кой кво му е кеф де.

                Наздраве!
                Бензинов автомобил с 220 к.с. под капака, който е несравним с полото гори горе долу толкова.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Колко - 10 мин да гори, не повече.

                  Наздраве!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Колко - 10 мин да гори, не повече.

                    Наздраве!
                    Ще видя колко покрива каското и може да пробваме
                    Наздраве!
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Най-сетне пълно единодушие.

                      Наздраве, Ники.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Хеле па за човек, на който отдавна са му минали мераците да се прави на герой по пътищата.
                        Наздраве!
                        Мойте още не са минали,ма като ме прихванат,се мятам на това от аватара и ми минава...

                        Наздраве!
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Здравейте и от мен!
                          Пламен и половинка - Честито за новата кола, със здраве да си я карате и безаварийно!
                          Вив, недей, че с Колето имаме отдавнашни преговори за газта, той ме убеждава да сложа на моя "параход", както нарича той Ситроена, но аз имам страх от газ.
                          Наздраве!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Наздраве, банда!

                            Ич не съм по темата, но почвам печенето след малко! Само да си допия ракията хаха!

                            Наздраве!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                              Наздраве, банда!

                              Ич не съм по темата, но почвам печенето след малко! Само да си допия ракията хаха!

                              Наздраве!
                              Я си сипи още една за кураж!

                              Наздраве!
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                                Абе, те останаха две - една нафтова и една бензинова 1.6. Колкото и боклуци да съм карал, никоя не е правила такива опасни простотии. Лично на мен едната го направи миналата година, при почти спряло положение. Усещането е прегадно. Отделно цената на чифт нови тампони, със съмнително качество е съпоставима с цената на колата. Просто отиват там, където е мястото на модела заедно с едно Берлинго. Иначе много харесвам Ц15, която е със същия мотор, но не прави такива френски номера. Освен това ненормално е, ако двигателят поради някаква причина угасне, колата да остане без волан, спирачки и окачване. Става въпрос за служебни коли, които кара, к'вот се кАчи... Сигурно не са лоши, но не съм видял хубава. Дизеловата поне вървеше прилично.
                                Хората са по важни от куп жабарска ламарина.
                                Наздраве!

                                Теглил съм я с джипката 15 км, Ники. На угасен двигател щото се скапа демпферната шайба на коленовия вал. Нито е останала без волан, нито без окачване, нито без спирачки.
                                А иначе, да. Имах преди 1.6. Нема такъв мъртвец.
                                Дизела е само с 2 коня повече, но се усещат 20.
                                Наздраве!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X