Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Румен Петров - RFF Преглед на мнение
    аз , да са ева!!
    Сам?
    Как ще стане?
    Наздраве.
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве!Днес продадох Нивата(Лада),и жината остана без кола,сега издирвам дизелово поло.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
        Сам?
        Как ще стане?
        Наздраве.
        Тази сцена не за изпускане

        Наздраве.
        Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          ..Днес продадох Нивата(Лада),и жината остана без кола,сега издирвам дизелово поло.
          Пламене, без да те притеснявам, ама според мен ти си останал без кола!!
          ...докато не намериш дизеловата полова кола..

          Я си сипи едно, да удавиш мъката..
          Наздраве!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добра вечер приятели!
            Наливам си едно тъмно от консерва, че тая вечер не е ясно дали ще се спи.

            Малкото човече вече е с температура ..

            НАздраве!
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве, Румба!
              Да се оправя бързо малкото човече!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Пламене, без да те притеснявам, ама според мен ти си останал без кола!!
                ...докато не намериш дизеловата полова кола..

                Я си сипи едно, да удавиш мъката..
                Наздраве!
                СипАл съм си,и изчаквам едни наденички да спрът да подскачат по скарата и да ги метна за замезване.А мойта си кола-не давам.Ще търся скоропостижно...


                Наздраве!
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Цялата история е много готина, с малката Иванина на пристана в Царево. Ние с Мия точно пристигаме и слизам от Паджерото. Тя - "Ама ти караш кола? Само татковците карат.... Значи ти си татко." След малко вадя от багажника едно подаръче, тя се радва, гушва ме и казва: "Ама ти си много добра. Майките са добри, значи ти си майка!" Отиваме под навеса, пийваме биричка и паля цигара. Тя ме поглежда и казва "Ама ти пушиш? Само бабите пушат. Значи ти си баба..."

                  И те така набърже се уредих и за баща, майка, баба... Само дедо ми трябва, да го боря 120 години.

                  Наздраве!
                  Добър вечер и от мен!
                  Днес най-сетне приключих с тези камбанки - 41 на брой!
                  Денят беше страхотен, т. е. спокоен, като никога при нас.
                  Вив, с това ми напомни за Боги, като беше малък питаше какво прави мъжът в семейството и аз обяснявам, че защитава семейството, грижи се за него и изкарва парички, . Един ден беше седнал при големите момченца и те го питат какъв мъж иска да стане като порасне. Той мисли, мисли и каза "Искам да стана мъж като мама!"
                  Наздраве!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Наздраве ! Тали вечер малко закаснях ме

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                      ... "Искам да стана мъж като мама!"
                      ...


                      Тъй, тъй. Браво на Боги. Пожелавам му да му се сбъдне мечтата!

                      Наздраве!
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Айде, наздраве!

                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Аз обаче ви казва лека нощ, защото след толкова камбанки направо съм като изстискана!
                          Наздраве на оставащите!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение

                            п.п. Кольо, слушай Пламски, разбира ги той нещата.
                            Няма пък.
                            Той е практик(то и аз де), но теорията казва, че ако има помпа с достатъчно дебит да захрани потреблението на течност, като при това да не пада налягането(разбирай голяма помпа с достатъчно мощен двигател)-може да се задвижват произволен брой изпълнителни устройства.
                            Ти комбаин виждала ли си? Там двигателя върти една единствена помпа, но каква... На габарити е колкото половин двигател. По багерите сигурно имате и по-големи.
                            Та тая помпа си има достатъчно ресурс да захрани не 8, ами 88 хидромотора които да въртят гумите.
                            А на мен ми трябват само 4, респ. и по-малка помпа ще се справи.

                            Ма теория, и техническа дискусия която е непонятна за доста хора в бара, та я оставям...

                            Наздраве на всички.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Койо, няма да споря, топлата вода всеки може да си я открива по всяко време, стига това да му уплътнява свободното време и да му доставя удоволствие.

                              Наздраве!
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Коле, принципно е така, ама такава помпа, барабар с хидромотори, мотор и прочее, бая тежка ще дойде траялката.
                                Наздраве!
                                То като ще е така, земи си едно комбинирано JCB. Таман и с кофата ще си помагаш.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X