От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
На късно кафенце.На който е заседнал,Наздраве!
P.S.Дедо,да ти е жив и здрав!
На късно кафенце.На който е заседнал,Наздраве!
P.S.Дедо,да ти е жив и здрав!

ма и аз не се давам, паднат ли ми мачкам и целувам....
Тук са 24 потребители онлайн. 0 потребители и 24 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар