Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
    Освен това, че Тишо ни нарече с Дани пички и патки, на които щял да тегли яки майни ли - нищо друго, това е!
    Вили, не се ядосвай.
    Току що говорих с Бон Джови по телефона. Разбрахме се да дойде да ти направи серенада под прозореца.
    Лично
    А за Тихомир се чувствам виновна. Пошегувах се, ама откъде да го знам, че чак пък толкова не схваща хумора на ситуацията и ще започне да се зъби. Пускай случката по трасето и не си хаби положителната енергия.
    Можеш да използваш и опцията "игнориране", като мен.

    Наздраве!
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Тихич, кво се спотайваш - кажи нещо, нали си много ербап?
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Няма да взимам страна, щото със всички тук ми е приятно да си пия пиенето.
        Неприятни ми са такива моменти, та нека не се дискутират тук.


        Наздраве на всички!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Няма да взимам страна, щото със всички тук ми е приятно да си пия пиенето.
          Неприятни ми са такива моменти, та нека не се дискутират тук.


          Наздраве на всички!
          Супер, ако Тихич /не заслужаваш да си Тишо/ не ни псува тук, няма и да се дискутира.

          Тихич - давам ти последен шанс - ще признаеш ли, че си груб, невъздържан и неприемлив за Бара и Форума, или ще траеш сега, след като се изака .. ъъ прощавай - изказа?
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Извинение на вългър литъл дама няма да дам, с който се уважаваме наживо ще си кажем наздраве.
            Може и буква вече да не напиша тук, но с който наживо съм се видял или ще се видим от тия хора знам, че пак ще се срещнем.
            Съжалявам, че така стана братлета не съм искал или мислел грам да ви разваля вечерта.
            Ще се видим наживо с наздраве.
            Последно редактирано от тихич; 19-11-14, 19:22.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Много си зъл, много. От тук нататък твоите постове аз лично ще ги пропускам, но не си позволявай пак да ме псуваш, нито Дани, нито никой! Литъл бич е този, който не успява да овладее ситуацията и се спотайва под извинението на алкохола, земното притегляне и кОпането. Познай кой е в бара този .. Разочарование тотално си ти, Тихич! А така радушно те приехме навремето. Не те е срам!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Лека ви нощ!
                Оставете после прозорците, да се проветри!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Лека ви нощ!
                  Оставете после прозорците, да се проветри!
                  Лека, приятелю..
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Тишо, не си прав. Ти също даваш определения за човек, който не познаваш на живо. Познавам Ви и двамата, няма да взимам отношение, но си имам мнение.

                    Наздраве!
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Квото,такова,няма да взимам страна по въпроса,Наздраве!

                      Коле,де си бре!?
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Съжалявам, че след известно време на отсъствие в бара, се наложи да се появя, поради проблеми в комуникацията между участници във форума.
                        Наздраве на всички, радвайте се на живота и не си създавайте излишно емоционално напрежение.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Баси, бъдете по-толерантни бе, тук уж сме събрани добри приятели, и уж умни, поне дотолкова, че да успяваме да се разбираме и да се спираме пред арогантността.
                          Агресивността е признак на простите хора, да знаете. Бъдете по-благи, замисляйте се преди да отговорите дали опонента ви не е искал да каже едно, а вие да сте разбрали друго, и кавгата е готова. И то защо-за нищо и никакво.

                          Баси...

                          Айде наздраве, но такива неща развалят иначе хубавата атмосфера тук.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Наздраве!
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Къде се скрихте бре?Тайничко си пийвате май.Поздравче в тон с есенното време,Наздраве!

                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                                Тайничко си пийвате май.
                                Няма таковУ нящУ! Наздраве на всички
                                Кръвна група 0+

                                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X