Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Хубаво сте сторили Вили,....само не знам как ти се пие бира в това време, аз май ще предпочета джинче, но отново няма да пия тия болежки нещо не ме кефят...
    А един виц

    Младо семейство е в кухнята.
    Мъжът пита:
    - Скъпа, какво кафе предпочиташ да ти направя?
    - Бих искала да е силно, но меко, нежно, но пък стремглаво да обърне моя вътрешен свят с краката нагоре, да открие за мен изкушенията в този свят и да донесе нови усещания ...
    Мъжът се почесал по главата:
    - Така както ми го описа, се чудя дали да не ти сипя една ракийка...
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Хаха, Доби, готин е тоя!

      А бира ми се пие целогодишно, виж джин не съм опитвала от много отдавна

      Наздраве!
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        На кафенце.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          И аз! После ще направя едни вратни пържолки и зеленчуци за гарнитура...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
            Хаха, Доби, готин е тоя!

            А бира ми се пие целогодишно, виж джин не съм опитвала от много отдавна

            Наздраве!
            Защото не съм ти го забъркала аз Вили,....но пък може и да се случи, но това не е питие за вечеря а преди нея ....нещо като предпитие, както се казва за предястие

            Аз пък ще постя днес....със телешко шкембенце с масълце чесънче лимонче и още туй онуй.....

            Наз вода
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Малко след 5 часа, време за една биричка. Когато околната температура рязко се отличава от външната в правилната посока, бира може да се пие не само целогодишно, но и денонощно . Наздраве !

              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Коко, ти май си почитател на автентичния фолклор?

                Наздраве!
                Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ако това е нещо срамно, веднЪг си посипвам главата с пепел от Бон ЖовИ, Металика и компания! Наздраве !

                  Слушам и такива, които не са се явявали на Евровизия от '61-ва:



                  Последно редактирано от коко келеша; 16-11-14, 16:54.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Аз ще постя също днес - сега мятам във фурната инъ мусакъ с кило каймъ, паралелно с нея ще врътна една крем супичка с крутонки, зелева салатка, луканчици и кашкавалче за мезе и ще си сипнем по един рикий

                    На кафе
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      Ако това е нещо срамно, веднЪг си посипвам главата с пепел от Бон ЖовИ, Металика и компания! Наздраве !
                      Как ще е срамно? Напротив.
                      Аз дори нямам любима музика. Слушам различни неща в зависимост от настроението.
                      Металика не харесвам особено. Бон Джови - доста , ама не винаги.

                      Наздраве!
                      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Аз ще избегвам храненето, че нещо пак ми се омота стомаха. На ментов чай с ракий.

                        Наздраве!
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          На ракии със скумрия от тенеке.Наздраве!
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Аз също ще постя, ама тайно! Сложих на дъното на тиганя 4 вратни пържолета и ги покрих обилно със зеленчуци. Поканих тъщата на вечеря и, от уважение, понеже съм любящ зет, ще сипя първо на нея! Отгоре разбира се!

                            Явно се е досетила и е побързала да ме прокълне, щото преди обяд почти се заклах с бръснача, а след това успях да подлютя яко раната с една от специалните чушки....

                            Наздраве!
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Вили, хвърли едно око на фурната. Просто ей така да се убедиш, че не е развалена, щото аз с един монолог преди малко... да не би, да... така де

                              Наздраве на всички.
                              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве!
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 43 потребители онлайн. 0 потребители и 43 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X