Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве!

    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Аз ще се предавам, че съм уморен от целодневната борба за сваляне на скоростната кутия на едно Рено, 4-оска, бетоновоз.
      Доста "инжинери" са си оставили ръцете по него, та трябва да им оправяме глупостите, и това между другото, докато се опитваме да стигнем до кутията, да я свалим, и да свалим и съединителя.
      Ама свиркаджийкса машина, кво да я правиш...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Майната на всичко.



        Наздраве!
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве!
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве, банда! Докривя ми тук от близки, ама ще ми мине.. Евентуално.
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ех ,че ми се прияде боб ,ама от бабиния.
              Как мамка му да я върна от мъртвите?
              Майка ми и до ден днешен се мъчи да го готви ама не е същия,разбира се, аз я хваля лицемерската.
              Дали защото бях гладен като лапе след работа на тютюна ,но ми идваше и пръстите да си изям след облизаната чиния.
              Баба не готвеше в глинени съдове,но в чувен-чугунен съд и дали заради румънския тертип с който беше израснала, но боба й беше ........кво беше- още се облизвам.

              Боба и царевицата са едно семейство-бобови.
              1980 година- зимата,първи клас съм и в зимна ваканция на село.
              Преспи до шест метра, е аз съм бил дребен -значи до два.
              Селото се казва Пряспа ,няма снегорин значи -няма дядо Мраз.
              Няма магазин- няма хляб.
              Дядо ми Тошко- адаша, току що се бе споминал, но той мелеше с камъка..... баща ми отиде на камъка за булгур-мляно жито и смля царевица за мамалига.
              Е нямаше по светещи очички от моите -мамалига,домино за игра и светлините на рампата с Чарли Чаплин.

              Болно ми е за изчезващото поколение, не нашето, но това на родителите ни,макар и да не успеем да догоним годините им.
              Пример прост и защо. Отивам да ора градина на 65 годишен човек с паркинсон,аз му я сях с царевица тая пролет,преди да пусна плуга градината е облизана няма грам шума,почвам да ора и където не мога да достигна с плуга човечеца с трепереща ръка забива бела-правата лопата и копае.Мамка му как да не те заболи сърцето и да не прежалиш стопове,мигачи и огледала само и само да не го оставиш да се мъчи и да му изореш по близко до овощните дръвчета.
              В другия момент отиваш да ореш градина на младо здраво момче,къщата не се вижда от плевели,псуваш тая младост и се чудиш кой обърка поколенията.
              И почва да дава акъл как да ореш.То и затова ги оставям да копаят цяла зима.
              Малее осрах се в писането.
              Ей сега ще наваксам и с бирата.
              Наздраве братлета!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                ,
                Ей сега ще наваксам и с бирата.
                Е те това е истината!
                Наздраве, Тишо!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Тишка. На кантар бях да не дойда на Пейна. Ма много ми се ще да се запознаеме наживо. Вервай ми ше дойда. Вервай ми ше се постарая да се нАпия. Бая криви неща ми се случват за бая кратко време. Стискам зъби, ама съм на ръба! .........

                  Бе Наздраве!
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    ПравИ сметка брат! Слушам си Аксел Руди Пел.



                    Наздраве!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Ако боба се е получил, то това е възможно най-неподходящия поздрав, ша мъ прощаваш...

                      Звука на тишината няма нищо общо със звука от качествения боб ( и количествения, естествено)...



                      ама близките на бобоядящите трябва да са жертвоготовни..
                      В името на добрия боб!

                      Ако си го турнал в една-две преварки предварително, и после си го изсипал в едно глинено делве ( това е делвичка, умалително, щото е вкусно), и после баааавно и внимателно си го подгрявал на една ниЗка температура поне 7-8 часа, и после внимателно си го лееекинко подлютил, подпиперил, и начубричил в доза - от сърце, като не си забравил гьозума в изобилие, кромида, и поне още три неща, дето ги казвам след трета чаша почерпка само, и то ако ги помня вече..

                      То тогава си приготвил full bean satisfaction, дето пееха ония, дето търкаляха едни камане...
                      Малее, Вени, като ти чета рецептат и все едно слушам бабичката от Прангата.
                      "Начубричил", "гьозум" (за останалите- това е джоджен, почти мента).
                      Благодаря ти наборе за спомените.
                      Наздраве!
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Таман щех да питам какво е гьозум.
                        Наздраве, Дедо! Наздраве на всички къснопиещи!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Кокоооо! След няколко часа кафе?
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Тяна предната Пейна я знам от разкази на братлета,демек спомен нямам,но тая ще се амбицирам да я запомня сам.
                            Наздраве Тяна и Божич!
                            Поздрава ти Тяна, иска да ме праща за още бира.Тъй ,че отивам ама за последно тая сутрин.
                            Живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Братле. Живи и здрави! Светът е малък.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Нещо окапахте, заради есента ще е.
                                Аз пък се връщам на Суисайдъл Тендънсис или поздрава на Гената, който ме изкефи като влязох в бара вчера.
                                И в унисон с Гената ще ви поздравя с същата банда за добро утро, макар и да го мразя това добро утро в бара щото ми блъска на сух режим с тия кафета.
                                Ако може уи бисъм уиски в кафето и ще съм първи сутрин

                                Наздраве за лека.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 55 потребители онлайн. 0 потребители и 55 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X