Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
    Той Кольо е отговорник за течните горива, аз съм по хранителните!
    Наздраве с бира!

    Щом Койо ще носи пийене, аз ще нося салата и безалкохолно. И мармалад.


    Наздарве!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
      Аз имам домашен конфитюр от дюли и от сливи. Да носа ли? ... .....
      Може, ако има време да ферментират и дестилират!
      Ако не ... донеси поне 50-60 кила, аз знам как да ги употребя. Ще стане страшна плодова с невероятен аромат.

      Наздраве!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Щом Койо ще носи пийене, аз ще нося салата и безалкохолно. И мармалад.


        Наздарве!
        Е,аз значи да нося само кръсто изправяча

        НаздраЙ

        В момента 11 потребители разглеждат темата. (10 регистрирани и 1 гости)


        Стига сте надничали а влизайте
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Аз ви напускам! Акумулаторите ми нещо са се изтощили, така че лека нощ!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Влезнали сме ама ни няма в списъка!

            Наздраве

            И нещо за прочистване на ушите:

            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              В присъствието само на няколко конкретни екземпляра се чувствам нормален, просто са по-зле от мен. Иначе на мен нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма и съм си съвсем добре. Наздраве!
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                И на мене... И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...

                А иначе - наздраве.. ;-)
                Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Абе, да не са ви строшени клавиатурите?
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Ъ?

                    Наздраве
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                      В присъствието само на няколко конкретни екземпляра се чувствам нормален, просто са по-зле от мен. Иначе на мен нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма, нищо ми няма и съм си съвсем добре. Наздраве!
                      Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                      И на мене... И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...И на мене...

                      А иначе - наздраве.. ;-)
                      Рано надрахте плочите...
                      Наздраве.
                      Нищо не мога,и нищо не знам...

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Това със "нищо ми няма" е от един съученик. Беше се тикосал нещо един ден и в продължение на няколко часа го повтаряше, спира на няколко пъти за кратка почивка и пак започваше. Иначе на мен действително нищо ми няма, съвсем нормален съм(сам не си вярвам). Наздраве!
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          на мен действително нищо ми няма, съвсем нормален съм
                          Да не са свършили местата в Царев брод?
                          Наздраве.
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Айде наздраве! и не се притеснявайте, винаги има по-луди от вас. Проблема е, ако са около вас.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Наздраве ! Червено с тутманик.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве!На бира,гледам нещо сте се уляли...
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 75 потребители онлайн. 0 потребители и 75 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X