Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Виве! То и белите косми били "изживяно удоволствие", ама аз не вервам. Една ме питаше дали нарочно си боядисвам бяло петно на главата ... А ся де? Па нарочно е, като се замисли човек!?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
      С какъв акъл ги пишеш тези работи в публичен форум, бре?
      Ей сега ще те налазят от "Защита на животните.." за нехуманно ти отношение.
      Бързо да се поправиш!
      Декларирай, че релсата е омекотена, примамката - качествени хранителни продукти без вредни примеси и най-вече, като ги хванеш плъховете, няма да ги трепеш, а ще ги въдвориш в приятна за тях среда.

      Наздраве!
      Не могат да се закачат за нищо "защитниците".
      Капана е от типа "неубиващ"- демек, най -хуманно ще ги ловим плъшетата.
      А релсите са просто водачи на вратичката.
      Сега аз какво съм виновен, че те се хващат в петък вечер например и храната, която съм им оставил, не им е стигнала до понеделника.
      Ми да си разпределят правилно наличните хранителни продукти (обелки от жарено свинско филе или парченце миналогодишна сланинка например).
      Хапнах му, ма бира немА.
      Назкайве.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Добър ви ден! Една биричка с обед на две, на три и бегом на обекта, че требе да забъркаме половин кубик бетон преди да се стъмни, па и да го налееме, а има и подготовка на стъпките...!
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Пица с тъмен бир в приятна компания - безценно!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
            Не могат да се закачат за нищо "защитниците".
            Капана е от типа "неубиващ"- демек, най -хуманно ще ги ловим плъшетата.
            А релсите са просто водачи на вратичката.
            Сега аз какво съм виновен, че те се хващат в петък вечер например и храната, която съм им оставил, не им е стигнала до понеделника.
            Ми да си разпределят правилно наличните хранителни продукти (обелки от жарено свинско филе или парченце миналогодишна сланинка например).
            Хапнах му, ма бира немА.
            Назкайве.
            Искаш ли да ти подаря десетина котки?
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Искаш ли да ти подаря десетина котки?
              Недей предлага, че после ще му требе куче да гони котките
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Всъщност някои от тях спят върху кучето
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Я малко спам за кафеманиаците:

                  Смята се, че традицията за пиене на кафе се е зародила в Йемен. В продължение на над двеста години тази страна е била единственият производител на кафе на световния пазар и местните жители приготвяли турско кафе много по-добре от самите турци.
                  Йеменците имат една тайна – много ситно смляното кафе трябва да се вдигне в джезвето седем пъти, без да достига кипене. Това ароматно, силно, гъсто и сладко кафе се пие в Йемен от сутрин до вечер. По местен обичай консумацията става на три глътки:
                  „първата – горчива като живота,втората – сладка като любовта,а третата – загадъчна като смъртта“
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Искаш ли да ти подаря десетина котки?
                    Ми тоя дето ме изненадА изотзаде беше колко котка бе, адаш!
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Айде, направо на червено винце, че нещо ми е ладно . Наздраве !
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                        Ъъъаауууааауу.
                        Що нема широко прозяващ се емотикон?

                        [ATTACH=CONFIG]753895[/ATTACH]
                        Снощи до 12 саатя конструирах един капан за плъхове (големи са като котки и приличат малко на мишки- за незнаещите).
                        Влизам вчера в склада и едно такова ми скочи на гърба от един рафт- направо ми изкара акъла.
                        Дедо тоя сигурно се е мислил за петел едно време на село петела така скачаше изотзаде и ти се метне на гръбо. ...а най големия плъх дето трепахме с наборите беше в поделението в Сливница , зимата на 83 година. Половин час играхме на " мач " с него докато го уморим. После като го дигнахме с лопатката за смет главата и предните крака стърчаха от едната страна , а задните от другата . ...Като го фанеш , снимай , наздраве с бирка
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ми наздраве!
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Я малко спам за кафеманиаците:

                            „първата – горчива като живота,втората – сладка като любовта,а третата – загадъчна като смъртта“
                            Адаш, това съм го чувал от един съсед(бог да го прости), който доста време е живял в Куба. Та според него това било тамошен лаф. Така, че това си е нещо като "селските" легенди. Нещо като градските, но всяко село си я разказва за себе си, със своите герои, и даже се кълнат, че ги познават. Стигат и дотам, че са били свидетели на случката... А не знаят, че в другите села се разказва същото, само, че вместо Петко, там главния герой е бай Георги...

                            Та това е плод на някой журналист, който е чул този иначе красиво звучащ текст, и като е писал материала за Йемен се е сетил за него, и го е вписал в материала си.
                            То в днешните времена нямам никаква вярва в журналистите. А като лапе много ги уважавах.

                            Айде наздраве, с ракийка и бобена салата. Вчера я поръчах на снахичката, и днес като се върнах от работа-тавата с боба чака.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добър вечер, скъпи колеги пияндурници, пичове, Вили и Дани!
                              Налях си едно уиски, водичка, кашу и солети.
                              Наздраве!

                              Коле, кой кат' тебе!
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Айде наздраве, с ракийка и бобена салата. Вчера я поръчах на снахичката, и днес като се върнах от работа-тавата с боба чака.
                                Ами прехвърли малко насам!
                                Наздраве!На зелена салатка и рикии,само дето няма репички,ама и тъй се ядва.
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 40 потребители онлайн. 0 потребители и 40 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X