От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ей,само се обИснявате а не пиИте май?!
Наздраве!
Ей,само се обИснявате а не пиИте май?!
Наздраве!
Наздраве, баровци, баровки, пичове, дами и обикновени пияници




Наздраве на всички!


....!
!
Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар