Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Добро утро! Айде по кафе от мене, кой каквото си хареса:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:-latte-art-ili-risunki-varhu-kafe-izklyuchitelno-izkustvo.jpg
Прегледи:1
Размер:96.6 КБ
ID:5620391
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      А добро утро!


      А тука продължава да си вали,баси днес става една седмица!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Добро утро.
        С нетърпение очаквам вечерта, да дойдат скъпите гости, и да започваме...

        На кафенце.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Добро утро.
          Нищо не мога,и нищо не знам...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Добрутро!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Добрутро!
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Добро утро!

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:halloween_pumpkin.jpg
Прегледи:1
Размер:82.0 КБ
ID:5620406
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Добро утро! Хубав, успешен и усмихнат последен работен ден! На кафенце от работа!
                  Женя Вълчанова 0888272565

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                    Добро утро!

                    [ATTACH=CONFIG]751209[/ATTACH]
                    И какво настроение трябва да ме обхване при вида на този "исконно български" символ !? Това днеска требе да го размахаш около Белене и тамошния район .
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Пфф, много сте кисели от сутринта! Приеми го като усмивка и толкова, ако не - просто го подмини.
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Изобщо не ми се подхваща темата. За щерката това е най-чакания ден (цяла година) и аз съм въвлечена в това, щом е за забавление едва ли ще ми стане нещо. Все едно да чалгим.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Сега, относно сбирката:

                          Предполагаема дата - 21-23 ноември 2014.
                          Пак в с. Пейна? Мола да кажете мнения, че не ми е лесно да изнамеря нещо дето да събере едиколкоси човека, да има механа и да не е скъпо и да е само за нас и да хареса на всички и ....

                          Брой на участниците: ай пребройте се, които са склонни към такава авантюра за уточняване на грубата бройка. Някои баровци от Дупница и района или София може да се групираме в транспорта.
                          The Flat Earth Society has members all around the globe.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                            ...Приеми го като усмивка и толкова, ако не - просто го подмини.
                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            За щерката това е най-чакания ден (цяла година) и аз съм въвлечена в това, щом е за забавление едва ли ще ми стане нещо..
                            Я не им се връзвайте на критиците.
                            Вчера спорих виртуално с един интелектуалец на тази тема.
                            Като бях дете (в дебрите на социализЪма), маскирахме се на Сирни заговезни - и деца и възрастни. Кой както му е кеф (да не се бърка с кукерите) и ходехме взаимно да се плашим с комшиите и роднините.
                            Същественото е, че след обиколката на плашилата, възрастните засядаха на софрата в този си маскиран вид и беше страшно весело.
                            Децата, а и възрастните обичат да се маскират.
                            Православната църква, като не ще да насърчава и популяризира нашия празник (щото бил езически), хората му намират колая. Социума, както и природата, не търпи празнини.

                            Наздраве!

                            P.S. Този дълъг пост е предназначен специално за Живия-Еталон-На-Автентичния-Българин, по повод предстоящата вечерна проповед на тема лиготии, чуждопоклоничество, извратенящина и пр.
                            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Абе моля ти се - тук всички постят по време на пости, ходят всяка неделя на църква и т.н. Поне да беше в клубът Му, ама тука ..
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                След горния пост,рЕзко огладнях!Да сядаме да го ядем....,приятен обяд и наздраве!

                                П.п Стана по-горния
                                Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 31-10-14, 11:28.
                                HONDA DOMINATOR 650
                                ОРЕЛ ASTRA
                                РСПБЗН-Приморско

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X