От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Аз предлагам да откажем всякакво пиене и да минем на ракия!
Наздраве!
Аз предлагам да откажем всякакво пиене и да минем на ракия!
Наздраве!

Много добра бира, на прелома между светло и тъмно.


Тук са 216 потребители онлайн. 0 потребители и 216 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар