Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Аз предлагам да откажем всякакво пиене и да минем на ракия!
    Наздраве!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Аз пък викам да спрем да пием. Само кажете къде и веднага спираме.

      Наздраве!
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Аз умирам от глад - у нас има пържоли, картофки, мъфини, шоколад, сирена разни и кво ли не, ама пуста диета

        Наздраве с гол бир!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве с наливно Старобърно. Много добра бира, на прелома между светло и тъмно.
          Една еуфория за утрешния хелоин ме ошашави, то не бяха рисунки и подготовка за утре.
          И преди съм споменавал ,че Уенди учи на английски две деца от входа в който живеем, и цялото приготовление е за тях.
          Колето може да е колкото си иска негативно настроен към чужди празници, които навлизат между нашите,но с жена шотландка няма накъде.
          Хелоин си произлиза от Шотландия и още повече от земеделци - фермери.
          Друг е въпроса, че каквато и свята традиция да попадне в Щатите, там тя се затрива или по- точно се комерсиализира.
          Отивам да пуша и наздраве от халбата.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Хелоуин не е ли у петък ве? Ще ми замине цялата организация...

            Наздраве!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              И аз не съм във възторг от подобни празници, както Колето.
              Не че съм традиционалист и националист, но ми се виждат празни откъм съдържание.
              Хеле пък, като не става въпрос за яки софри.
              Мога обаче да разбера онези от вас които имат деца, както и Тишо, който си има шотландка вкъщи.
              За тях, може би празника има друга стойност.
              Ма наздраве!
              Че и ми се доспа...
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Тишо, ако и аз имах жена шотландка-щях на драго сърце да празнувам и нейните празници. Защото сме заедно в живота, и така трябва.

                Ама да ми натрапват на цяла България някакви.......

                Айде стига, че пак ще се сдъвчим за глупости.

                Наздраве.
                А ако виното тръгва да става на оцет-веднага го вари на ракия, не се бави.
                И слагай в материала сода за хляб, няма точна мярка, но няколко пакетчета би трябвало да свършат работа.
                Иначе от тази ракия ще боли глава.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  В петък разбира се, баси къв ден сме днес.
                  Мани хич не ме няма с датите и числата, днес правим годишнина от сватбата с моята аз обаче не съм сигурен и мълча щото си мислех, че е преди два дена.
                  Две дати в годината помня само, 28 юни чрд-то на Гриша и 17 септември на Колето щото тогава се набирвам отвъд извънредното.
                  Наздраве братлета!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    А твоето ЧРД не помниш ли бе серсемино?

                    Айде наздраве.
                    И поздрави Уендито с празника от нас.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Няма как, трябва да се уважаваме.
                      Преди като живяхме заедно в Англия всичко българско което ми напомняше за Родината беше свято.
                      Газова ламба,цървули,бъклица даже и вретеното на баба ми стояха на почит, макар и като експонати за комшии и приятели, но святи за мен.
                      Ще си налея още от бирената.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                        ...Уенди учи на английски две деца от входа в който живеем, и цялото приготовление е за тях.
                        Колето може да е колкото си иска негативно настроен към чужди празници, които навлизат между нашите,но с жена шотландка няма накъде.
                        ...
                        Като работех в Левски, имаше един шотландец - Джони Ингълс. Уж говоря английски, но на този индивид не можех да разбера почти нищо
                        Добра вечер и наздраве с мерло. Тези нощи съм шивачка...
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Айде, аз ви оставям.
                          Лека и наздраве.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Наздраве Ники!
                            Шотландците ги разбирам, толкова години с едно и също Ласи.
                            Но джордите от Ню Касъл са мъка на мъките.Втория баща на жената беше такъв шемет.
                            Говори ми ,а аз гледам моята да преведе,тя милата обаче няма кого да погледне та да преведе и до там.
                            Старобърнско наздраве!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Айде и от мен
                              наздраве!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Кеф ще е да се съберем братлета по средата на Родината,Ники скрапа,Тайгърбиърбратлето ,Божката,Гадеф, Сашето от Джумаята всички които не са били и всеки който има желание от бара.
                                Говорим с Гриша:Тихо много работа ме гони ти прави организация.Е как да я направя бе мамка му,кой ме еве за слива.
                                Някак си сме уручасани да запазим яки спомени след такива сбирки.Пък и това ще ни остане.
                                Много съм лаком, с целия бар накуп наживо искам да се набиря с истинско живо наздраве.
                                Пък желание има ли има и.....Кольо да ти ева мощния подпис
                                Наздраве
                                Последно редактирано от тихич; 30-10-14, 00:18.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 60 потребители онлайн. 0 потребители и 60 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X