Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
    Здравейте и от мен! Има и трети вариант Да, тръгнахме си рано, защото му се спеше, но след това се поразсъни и май се чувствам пряко отговорна за заспиването му на волана! Другия път слушалката в ухото и ще ми говори през целия път, за да не заспива!
    Наздраве с чаша червено вино!
    Изпуснах нещо. Кой?

    Наздраве с чаша тъмен бир!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
      Днес ми беше много патканско-плъхарски ден.
      Докато товарих с челния товарач гондоли с царевица усетих, че е студено и си пуснах парното.
      Кошмарен смрад на умрял паткан, някъде по тръбопроводите ще да е гадината.
      Спрях го и намръзнах естествено.
      Вечерта идва тате ми и вика : Абе Тихомире погледни я тая кола, умряхме от студ с майка ти днес.
      Баси кво да я гледам, чисто нова тАйота няма и 4 000 км. с диви климатроници, кво мога да направя.
      Вдигам капака и една мазна опашка ми се мерна зад решетката под чистачките и въздухопровода на климатика.
      Свалям кората с решетката и [ATTACH=CONFIG]750242[/ATTACH] сезали,листа от орехи,вестници и един вълнен терлик и всичко каквото им е скимнало на патканското въображение за нов дом.
      Тате викам му, сега вече ще караш с капачка за буркан с отрова.[ATTACH=CONFIG]750247[/ATTACH]
      Гадни гадинки мамка им.
      Наздраве!
      Тихич , тая втората снимка да я пратиш на производителя ...и аз съм страдал от гадинките , и на големия син в голфа намерихме гнездо тая есен ...нема отърване от тях. Наздраве
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Малииииии. Добър вечер. Гледам нещо мача на бой отива. И други свинщини. Няма да правя резюмета............... Добре че не отидох в Разград. Едно на ум, че не си падам кой знае колко по траяла, ама с коя студ и чалга за капак. Ужаззззззззззззззззз. На мляко.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
          Изпуснах нещо. Кой?
          Не си. Има трета (актуална) версия: Докато/защото Вива танцувала кан-кан, Кольо крепил кревата в хотела да не трака. Затова на другия ден плашил колите в насрещното

          Наздраве!
          Suzuki Jimny, 1.3, 2009

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Малииииии. Добър вечер. Гледам нещо мача на бой отива. И други свинщини. Няма да правя резюмета............... Добре че не отидох в Разград. Едно на ум, че не си падам кой знае колко по траяла, ама с коя студ и чалга за капак. Ужаззззззззззззззззз. На мляко.
            Да не си болен,бе?
            Наздраве да е!
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Не бре, аз не пия. Нали знаеш.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Ясно, Дани! Мерси!

                Наздраве!
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Не бре, аз не пия. Нали знаеш.
                  Нафта?
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Започвам да се чудя бил ли съм в Разград, не съм ли бил.
                    Наздраве!
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                      Започвам да се чудя бил ли съм в Разград, не съм ли бил.
                      Наздраве!
                      Бил си, ама си се бил напил, и са те били били, и си играл кючек! И си се бил прибрал, ама си бил поспал!

                      Наздраве!
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                        Здравейте и от мен! Има и трети вариант Да, тръгнахме си рано, защото му се спеше, но след това се поразсъни и май се чувствам пряко отговорна за заспиването му на волана! Другия път слушалката в ухото и ще ми говори през целия път, за да не заспива!
                        Наздраве с чаша червено вино!
                        Веси, вече си за втора вечер във БАР НАЗДРАВЕ и смея да твърдя, че се познаваме вече задочно! Може ли да ти говоря на Ти?

                        Наздраве!
                        Р.П.(RFF) 0898677590
                        Пътна помощ
                        ДЕНОНОЩНО

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                          Бил си, ама си се бил напил, и са те били били, и си играл кючек! И си се бил прибрал, ама си бил поспал!

                          Наздраве!
                          Я го напиши още един път ама по-бавно, че съвсем се обърках. Наздраве!
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Как може от един клип,да стане такава сага?!Наздраве да ве ева Сичките да ве ева!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                              Започвам да се чудя бил ли съм в Разград, не съм ли бил.
                              Наздраве!
                              Може да са те били...
                              Наздраве.
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                                Бил си, ама си се бил напил, и са те били били, и си играл кючек! И си се бил прибрал, ама си бил поспал!

                                Наздраве!
                                С две думи, не е сигурно дали е бил там, да го ева!

                                Наздраве!
                                Р.П.(RFF) 0898677590
                                Пътна помощ
                                ДЕНОНОЩНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X