От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
...или да не ора. Хамлетовия въпрос - В туби или не в туби, а в шишета. А де...?
...или да не ора. Хамлетовия въпрос - В туби или не в туби, а в шишета. А де...?

...наздраве 
...Наздраве с биричка!
!
!

Тук са 29 потребители онлайн. 0 потребители и 29 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар