От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Aaaaa... Бонамаса!
Мерси, братле!
Наздраве!
Aaaaa... Бонамаса!
Мерси, братле!
Наздраве!

...шкембечорба и бира....
....наздраве
Тук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар