Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Наздраве, дружинка!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве, банда
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
        Коле намери - Делиция таблетки , или Деция Газ Екс, това са препарати за обезвредяване....и трябва да се поставят колкото може по бързо. Държат се около три дни в зърното....но после 20 дни не е годно за консумация...ефекта е прекрасен от опит личен но слагай маска ако лично ти ги поставяш и ръкавици, много са отровни....аз сега затова си патя.
        Наздраве!
        Лельо, делицията я знам, ама нека първо да си завърша кампанията. Че сега тя е на дневен ред. Житото ще почака, да го ева в гъгриците да го ева...

        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
          Коле намери - Делиция таблетки , или Деция Газ Екс, това са препарати за обезвредяване....и трябва да се поставят колкото може по бързо. Държат се около три дни в зърното....но после 20 дни не е годно за консумация...ефекта е прекрасен от опит личен но слагай маска ако лично ти ги поставяш и ръкавици, много са отровни....аз сега затова си патя.
          Наздраве!
          Трудна работа,водят се първа група и са под надзор,има си лицензирани фирми за тая цел,но ти дерат кожата.Наздраве с биричка!

          P.S. Булсата тръгна,на диемата тръгва мисията невъзможна-3.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве, нека е!

            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              С две бири под мишница, влизам в бара и ви казвам Наздраве.
              А на бас , че и пяна няма да падне
              Наздраве на всички!

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                То при такова пиянде като теб как да падне пяна...

                Наздраве Тишо. Завиждам ти за наливната бира. Бутилираната няма нищо общо...

                И на другите наздраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ей с`я се връщам от денонощната железария.
                  Подходящи мотики нЕмаше, та си купих кирка. Утре го отпочвам човечеството наред.
                  Хайде да вървя да и правя улей за отцеждане.

                  Наздраве!
                  Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Дани, недей с лошо.
                    Ела при мен на нивата, ще си отмъстиш на цялото човечество, че и на всички други из вселената...
                    Ко знаеш що трева има за кОпане...

                    Добре, че механизираната мотика(дето и викаме дискова брана) се справя.

                    Наздраве.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Дани, недей с лошо.
                      Ела при мен на нивата, ще си отмъстиш на цялото човечество, че и на всички други из вселената...
                      Ко знаеш що трева има за кОпане...

                      Добре, че механизираната мотика(дето и викаме дискова брана) се справя.

                      Наздраве.
                      Ти ела при мен на работа и за една седмица ще и намериш на дисковата брана друго приложение

                      Наздраве!
                      Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Леле...
                        Съдебно земеделие...
                        Наздраве да е!
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Не ми завиждай за нищо Коле.
                          Такава галамация ми се точи пред гъзо,че наливната е последното което ме отвява нанякъде.
                          Вчера получих честитка от Балчишкия съд заради уйчо, да бях го пребил да ева и несретника да не ме е яд, сега да гуша адвокат заради глазгоу кис.
                          Не смогвам сам с торенето,дисковането,сеитбата,царевицата- хайде бащата там ще удари рамо.
                          Тъжно ми е като чета за братлета, които бъхтят без съботонедели, аз съм претръпнал и хич не ми пука ,ставам рано и в 6 съм на нивата и се прибирам сега и е винаги неделя след няколко бири.
                          Ама да ми завърне адвокат, докато съм на нивата в разгара на бачкането и да ме извика по никое време в офиса си , ми е баси къмфюжъна, нещо ново с което тепърва ще се свиква.
                          За бирената, където има банкет и сме заедно, ще е там с двата кега.
                          Последно редактирано от тихич; 02-10-14, 22:04.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Danika Преглед на мнение
                            Ти ела при мен на работа и за една седмица ще и намериш на дисковата брана друго приложение

                            Наздраве!
                            Ааа, аз съм и намерил отдавна, ама много съдите за такива деяния. Цивилизованото отношение, и "обърни другата буза" ни играят много лоша шега, и тези които се досещаме и бием тревога ни банват от форумите... Майната им, аз си оставам честен българин, досега не си спомням да съм правил нещо с което да се срамувам(поне не много), пък когато дойдат другите да ни управляват ще го играя съпротива. Ако съм в състояние.

                            Последно наздраве, ще ви оставям.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                              Ама да ми завърне адвокат, докато съм на нивата в разгара на бачкането и да ме извика по никое време в офиса си
                              Ако знаеш колко те разбирам... Ама ако си кажа какво мисля-пак ще ме обанят.
                              Ако някой му е интересно-може да продължа тази дискусия, малко е философска, ама е напълно реална. Просто света е тръгнал в грешна посока, и малко хора го виждат. И се хващат за песъчинката, а не виждат огромната вълна която приижда.

                              А за бирената-стягай я за Балчик, нали се организира събиране. Само да не е през последната неделя на Октомври...

                              Наистина последно наздраве за днес.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Айде да не говорим за дела и разни там...че в момента домсъвета води четири слещу щерките ....и аз едно е няма кажа срещу кого ...та ми е писнало от простотия....
                                Наздраве и лека...че дне прекалих с обиколките и едва гледам...
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X