Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Едното е нестартирал ДНС, другото нефиниширал ДНФ
    Аз па отивам на заспал
    Наздраве и лека
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Айде наздраве!


      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        пУууускам ,ама това не е Тодоркеното.
        Кофти трудна работа, да искаш да поздравиш с днешно парче от любима банда и хем да не те е яд, и хем да те е срам.

        Наздраве с шуменско под блока!
        Последно редактирано от тихич; 29-09-14, 23:10.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
          Кольо ергеней....де изпрати булчето бре тарикат?
          Аз никъде не съм я пращал, тя сама си тръгна, стана вече месец. Ма всяко зло за добро...

          Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
          Колчоооооо, щеше да казваш що си ДНС бре
          Щото първия ден бутилката за газта не искаше да пуска гориво към двигателя. Какво ли не правих-стачкува, и това е.
          На бензин върви добре, но резервоара е малък, и не стига за цялото трасе, та реших да не стартирам за да не се налага да ме вадят от някое дере после.

          Втория ден трасето беше 18 км, и с един резервоар бензин би трябвало да финиширам, но пък спуках две гуми, и оттам-DNF(Do Not Finish).
          Докато DNS означава "Do Not Start".

          Анадънму, казано на чист български...

          И наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ами пак поздрав с класика Bohemian Rhapsody на великия Фреди. Дълго време оглавява класациите, а през 1991г, след смъртта на Меркюри, отново е на върха. Впрочем, всичко, с което ви поздравявам е от залата на славата на Грами.
            И пак Суингъл Сингърс.



            Наздраве!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
              Абе Багер, с кой акъл си купи лампа, която светейки да издава "майсторлъка" на шпакловчика на тавана
              Ако му пазиш някакви координати, издири го и го извикай да... си побеседвам с него на четири очи, два шамара и три ошийро-маваши-та (Ба! Т'ва как се пише!?) Па после ше бЕга от маламашката, като стършел от чичо Митко

              Наздраве!
              Хе-хе! Като прочетоф туй, се сетих за един виц:

              Един си гледал новия апартамент.
              -Ако е вярно, че престъпниците се връщат на местопрестъплението, тук трябва да гъмжи от строители и бояджии.

              Наздраве!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Някои неща нямат заместител, последната песен на Еди няма кавър.
                Тъжно парче, но на предсмъртния си одър да излезеш и да направиш последния си блян- послание е гранд, както казва биещата със ютии.

                Наздраве!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Както и това:



                  Наздраве!
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Барчед, толкова ли е трудно да си представиш, как ще туриме у средата една маса с формата на икосаедър, или може би по-скоро додекаедър, и на четири от страните да му приседнеме, а децата да се завират по гънките, докато ние жмуцаме рикия от каничка с форма на многоъгълен петохуйник и шучим франчушки!
                    Наздраве!
                    Много важно...: Ти мен уважаваш ли ме?
                    ПрЪво: Ако двамата се позиционираме у таа соба, на последнио етаж, и заседнеМЕ откъмто четирите й крАйща, и Я 'зеем да тръгнем къмту кинефа... Па смЕтай само от изправянето си-ще отворя дупки за поне още шест капандури. Те така - да влааза въздух и светлина. Ми ако и ти получиш позивна...еб@ та го отнема целио покрив...
                    Второ: К'во прайм - свлачаме се на долнио етаж и грухтим (целите посипани с керемиди, прах, а ти носиш и комина...щото не бива така да стърчи и да издава позицията на заседналите пустиняци, на врага). Да приемем, че нЕкак си се смрЪтолевихме с долните мирни обитатели (къде шЪ 'одат да не се съгласят с нас, па ти си нарамил комина им все пак) и го откараме до първия дъжд (няма да чакаме дълго за него). Е, нема такъв карък - оно баш у чашата ми с ракия шЪ прокапе, маани я салатата. Она още от покриво е поръсена с... шар...ъ-ъъ... керемидена сол.
                    Трето: За к'во ние да са напиняме и да влачим по стъпалите нагоре като изоглавени... маса, столове, чинии, салати и т.н, като т'ва 'сичкото трЕбва да го свлачаме надолЕ обратно, а!?
                    Та от 'сичко до тук ти предлагам, да се вземем в ръце и да се изложим на ливадата у Дани-ната вила. Хем по-близо до земята (щото като се катурне стола от по - ниско се... ляга и заспива), хем ще решим онзи проблем със зайците. Тук нещо ми бяга проблемът! Кой имаше проблем и на чия страна бяхме!? Дани със зайците, зайците с Дани, комшията със зайците, зайците с комшията, комшията с Дани - не помня!? Но свлачим ли се там тандем, той проблемът ще си дойде сам... и дупе да му е яко.
                    След това ще заспим върху моравата и ще се отдадем на сънища (и хъркане) по твой избор. Ти избираш, щото ти е ред да се включиш, нЕма само Я да лалам глупости. Имам претенции срещу кошмари от рода "Тарга по перука и прашки опъва лебедки"...

                    Сутринта Кольо ни сервира кафе

                    Наздраве.
                    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Божка, никога няма да забравя лятото на 92- ра, нямаше заведение от което да не бластира шоу маст го он на Фреди.
                      Елтън Джон също има пръст в тази песен, който за мен е лично велик музикант,композитор и изпълнител.

                      Хич няма да допивам, но ще си налея още.
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Поздрав за лека с Саймън И Гарфинкъл-Шеметите с Скарбъро феър.
                        Скарбъро, където една зима за Коледа с Уенди си топлихме ръцете с фиш анд чипс и уиски в баровете по баира надолу.
                        Абсолютно копие на Балчик с баирите към морето с плажа, само дето не е така мъртво и безлюдно през зимата.


                        Лека в кош, да ви хапят бълхи цяла нощ.
                        Това не е бляк меджик, просто си спомням какво баба ми казваше след белите цял ден.
                        Това беше добрата баба, другата ме приспиваше с кълнене или гаргите да те ядът дано....и готвеше само зеле и мразеше да прави палачинки.
                        Едната минираше къщата с разточено тесто за милини в 4 сабалян сякаш ще храни цялата дечурлига в селото, другата правеше чай от липа или лайка, с мише резен сиренце.
                        Лека мека.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро! Кафенце, почти пръжени филийки и тиха музичка:

                          Последно редактирано от коко келеша; 30-09-14, 05:37.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро !
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро и от мен.

                              Гришо, пак разцепи мрака бе момче...
                              Я кажете какво се очертава за поредната сбирка в Балчик. Само да не я намислите на разградското състезание, че искам и там да обриша...

                              На кафенце, от онова дето все се мъчите да го стигнете, ама не ви се получава.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наследничката прави 10г. Ай бърза почерпка:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:torta+081.jpg
Прегледи:1
Размер:170.6 КБ
ID:5613506

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:shokolad-shokoladovi-bonboni-def3936969.jpg
Прегледи:2
Размер:74.8 КБ
ID:5613507

                                Не прекалявайте със шоколада.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 37 потребители онлайн. 0 потребители и 37 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X