Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
    Много ми е тъпо, казвам ви. Седя си тук, пия си бира и си рева сама. Не ми е добре, не знам какво ми е.

    Наздраве!
    Вили, аз от малък не съм добре!
    Преди време когато питах баба ми "-Бабо, добре ли съм?"
    Тя ми отговаряше - "-Да не дава господ, много си добре!"

    Наздраве!
    Р.П.(RFF) 0898677590
    Пътна помощ
    ДЕНОНОЩНО

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Мале всички сме се разплули тая вечер....и аз приспах внуците, вечерях и пих със щерките и сега пия сама....тв.то нещо показва аз слушам стари песни от младоста и ми е тъпо ...ма утре кат викнат децата ще не ще ще ми мине ....айде Наздраве на кайсиева със сливов пай и баба Лили и Гаргов....
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Специален поздрав!



        Наздраве!
        Р.П.(RFF) 0898677590
        Пътна помощ
        ДЕНОНОЩНО

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Благодарско Румчо... Наздраве!
          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ае да речем наздраве и да легаме, че утре на пАт
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
              Аз кат гледам няма да се одървя, а направо ще се укаменя. Поръчах два тона въглища, тая седмица трябва да ги докарат.

              Наздраве!
              Багер, те ти въглища са ти набор, мъ! Когато ти си се раждала, те са били жълъдче. Как бързо минават годините....


              Аз пък днес стоях близо три часа на "горе ръцете". Много зор беше да си направя скритото осветление наистина скрито. Аман от майстори! Ще правя аз скрито осветление, а той ще ми вика да сложим една ревизия на тавана, че не знаел как да скрие анджъкламите....

              Абе стана. Наздраве!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Генчо де го кри това осветление бре...че и да не може маСторът да го скрие...
                Аз имам да вържа три лунички и един ключ ма нещо не ми се пипа, щот и те горе на тавана на кухнята...ма ще не ща ще се опуча някой ден.
                А Наздраве!
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Едно бързо наздраве, че ми се спи и нямам време да ви прочета колко сте изпили за два дни.
                  Утре като видя може да започна с критиките.

                  Та наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Кво сте се скапали, бре?! Те Ви музика:

                    Следващият супер хит. Yesterday на Пол Маккартни, приет от слушатели и музикални експерти за най-добра песен на ХХ век. Кой да я изпълни? Айде пак Суингъл Сингърс. Има нещо необяснимо в изпълненията на този състав и по тази причина не мога да ви го обясня.



                    Наздраве!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      А Наздраве!
                      И лека че скоро малкият ще вдигне вик...дай ми шишето мамииии
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Време е за ретроспекция начи.. Уенди счупила джама на печката и Тишо я напляскал. Радо се одървил, Сашо единия бил на лозе, другия има пица под блок. Сват ми е в Румъния и ще си купи бел кон, дедоКоко лъже че съм в Дупница, Румен РФФ еве сичко живо, а Ачо още не си е признал за снощната драма от победата на Левски. Дедо Поп блажи 100 на 100, Коко са се появи и мрънка, че ни нема. Кой пропуснах?

                        п.п. Пламен, ама и той сега дойде и още чете.

                        Наздраве!
                        Ако не верваш, че си у Дупница, заранта ще ти снимам доказателствен матрял.
                        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                        Утрешният е по-скапан. Понедрелник.

                        Пламски, честито! Само така!

                        Наздраве!?
                        За некои скапан, за други-свети Паралей Чудотворец- сезонен празник...

                        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                        Много ми е тъпо, казвам ви. Седя си тук, пия си бира и си рева сама. Не ми е добре, не знам какво ми е.

                        Наздраве!
                        Ех, Вили, малко си ми далеч в момента, иначе веднага бих облякъл ризата за сълзи и беж да те утешавам.
                        Аз малко изневерих на бара с други небарови пиеници, ама ще се поправя.

                        Ми наздравееее.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Вие мене уважавате ли ме?
                          Аздраве!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро ..... И хубав ден на всички!
                            Пия си кафето.
                            Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Я Сончето колко рано се е излюпила ...Добро утро !
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Вие мене уважавате ли ме?
                                Аздраве!
                                Простатата те алармира, а?

                                Добрутро.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 73 потребители онлайн. 0 потребители и 73 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X