От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добрутро!На второ кафенце,пратете малко дъжд,че не мога да започна сеитбата,голяма суша е при нас.
Добрутро!На второ кафенце,пратете малко дъжд,че не мога да започна сеитбата,голяма суша е при нас.

Тук са 140 потребители онлайн. 0 потребители и 140 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар