От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Пияници,Я пък гледах един филм...набърЖЕ!
Наздраве!
Пияници,Я пък гледах един филм...набърЖЕ!
:

...верно че статията от вестник Струма я няма , а беше интересна ...пак в тоя стил. 


Тук са 132 потребители онлайн. 0 потребители и 132 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар