От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Привет!
Прибрах се от погребението. Сега пека чушки и после засядам на ракийка! Вие где сте, бре?
Привет!
Прибрах се от погребението. Сега пека чушки и после засядам на ракийка! Вие где сте, бре?
Тук са 35 потребители онлайн. 0 потребители и 35 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар