Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Ти с Евгени недей се мери , ще напълнееш ...и аз не смея да седна на една маса с него ...наздраве
    Добре,че не съм всеки ден с него,че ще стана 150-оки


    Наздраве!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Бая хляб ще изядеш до тогава...
      Наздраве Миро!
      Нищо не мога,и нищо не знам...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Наздраве, нека е!
        С бира.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве адаш , гледам магистралата яде баиро ...наздраве
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Аз па вече си пуснах отпуск от сряда, ама тогава ще изпращам младежа с баба му в чужбинско на почивка, та ше бягам за Приморско най-вероятно в четвъртък. Морските! Да ми пазите едно нюню местенце!
            Наздраве с водчица и айрянче.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздрае и от мени
              Водкен, салатен доматен с печен чушкен, и печен крила
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Стартера на полото отказа, та допреди малко бях при един приятел да го правим.
                Позакърпихме положението, но не е много добре. Търси се стартер.

                Наздрве с бира и саздърма.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Отче, утре в халето на Емо ли, или пред вас ще човъркаме камионя?
                  Май трябвало да си вземеш някакви ключове, не разбрах точно...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Стартера на полото отказа, та допреди малко бях при един приятел да го правим.
                    Позакърпихме положението, но не е много добре. Търси се стартер.

                    Наздрве с бира и саздърма.
                    Преди месец изхвърлих изгорялото поло за скрап. В моторния отсек нищо не беше засегнато. И течностите си стояха, и гумите, ама... ти нямаше още поло...
                    Наздраве!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                      Добре,че не съм всеки ден с него,че ще стана 150-оки


                      Наздраве!
                      Е, ще се понадуеш малко, ама чак пък толкуз....
                      Наздраве!
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Преди месец изхвърлих изгорялото поло за скрап. В моторния отсек нищо не беше засегнато. И течностите си стояха, и гумите, ама... ти нямаше още поло...
                        Наздраве!
                        Надали е било като моето. То е след фейслифта на поло 3, по заводска класификация се води 6n2, а по тукашната гъзарска-"от новата маска".
                        Отделно от това фолксваген имат сигурно 50 вида двигатели, и над 200 модела кутии, та намирането на точната част може би ще се окаже малко приключение.
                        То от червена на бяла кола не стават частите, камо ли ако са произведени в различни дни от седмицата...

                        Наздраве Гени.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Ми дай да ти намериме и да ти го пратиме, ако твоят стартер не става. Другият вариант е да го ми го пратиш и Густав да го направи. Той ги прави тия работи за норматив време.
                          Наздраве.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Тъй, тъй, сега пипера си е пипер и е сладък, а чушките са малки и парят....аз люто не обичам, мога само чорбаджийски да хапвам...
                            Че то колата като хората трудно си пасват частите, ако стане на дължина, може да лопа, ако пък улучиш на ширина току виш късо дошло
                            часта де не мож навиеш Болта
                            А Наздраве с салат от домат, кифтета на скара и пържен пипер полято с черешова ракия.
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Отче, утре в халето на Емо ли, или пред вас ще човъркаме камионя?
                              Май трябвало да си вземеш някакви ключове, не разбрах точно...
                              Ще ти звъним сабале да уточним
                              НАздраве
                              RAV 4
                              F650GS

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                Ми дай да ти намериме и да ти го пратиме, ако твоят стартер не става. Другият вариант е да го ми го пратиш и Густав да го направи. Той ги прави тия работи за норматив време.
                                Наздраве.
                                Моя майстор също е малък бог на стартерите и генераторите, даже тази вечер сътвори чудо-от няколко стартера сглоби един, та да може полото изобщо да пали, но по мнението и на двама ни не е това стартера за тази кола. То си личи и по въртенето, и после по работата на двигателя-има едно леко стържене, ама то си беше очаквано. С части от скрапа-толкоз.
                                Утре или другиден ще се разтърся из нета, и ще намеря няколко стартера, но сложното е, че трябва да отговарят точно на стария.

                                А стария стартер е със стопен статор, и той бил някакъв по-особен, талянски.
                                Абе благодаря за предложението, но мисля, че ще се оправя и сам. Ако нещо закъсам-ще викам за помощ.

                                Наздраве.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X