Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
    К'во прави багера?
    Наздраве.
    К`во моЙ да прави багер?

    Наздраве!
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Баш тоя може да копа, а може и други работи да прави.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Има една полска поговорка с френски привкус, която казва, че ако всички мъжки приказки на тема шофиране и жени бяха истина, нямаше да остава време за ядене .
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Наздраве монтьори.
          Саше, дай да го изработим от джелезо това нещо бе. Щом викаш, че нямало никаква важна роля-ще го изработим, та пушек ще се вдига.

          Аз днес сложих газовата уредба на полото, ама нещо ключа се ебава, и сега съм пуснал едно кабелче за да работи на газ. Има доста за доизкусуряване, ама малко по малко...

          Наздраве с ракийка и салатка.
          Не става да е железно, Коле.
          В него се нахлузват едни пластмасови маркучета, само с по една петичка, за да ограничи докъде.
          Няма скоби, няма нищо.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00869.jpg
Прегледи:1
Размер:84.0 КБ
ID:5607130


          Другото решение е някаквъв стандартен четирипътник с диаметър на тръбичките приблизително колкото на система, че и по-малък и маслоустойчиви маркучета с много наставяне.
          Мисля го и тоя вариант.

          Наздраве!


          Наздраве на всички!
          И на групата от "якото място"!
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Багерът пише хроники на събитието. Гриша пиче кюфтета. Багер пише. Наздраве. К'во не разбрахте? А Десо ни подмина кат крайпътна табела в Ямбол.
            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Наздраве, банда!

              Сега ще ви изчета

              Наздраве и на морските!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                В момента 23 потребители разглеждат темата. (3 регистрирани и 20 гости)


                Наздраве и на гостите:Наздраве!
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Вече на бирица.

                  Морските що не си гледат кефа, ам се насилват да пишат в бара през играчките си...
                  Живейте бе! Аз поне така разбирам почивката0откъсване от всичкото ежедневие което ни обгръща през останалата част от годината. Та като съм "на почивка" изобщо не искам да ми се напомня за "другия" начин на живот. Дори, ако става въпрос за такива хубави неща като бара.

                  Наздраве.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Изчетох ви Нищо ново явно

                    Наздраве с рикий, салаД и телешки винен кебап!
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ко прайте ве? Наздраве!
                      П.С. Много съм добър, в първото изречение няма една вярна дума.
                      Жоро питай upi или някой друг станцаджия, но мисля ще за това чудо ще ти трябва курс за радиолюбител.
                      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве!
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Току-що говорих по телефона с онзи добричкия гъзар-Тишо.
                          Каза, че нямал нет(мамка им близка на близууу), и иска да ви кажа наздраве от негово име.

                          Казвам ви!

                          И като виден гъзар-каза, че щом няма нет ще слезе в мазата да пие бира от гъзарската си система.

                          И от мен наздраве.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                            но мисля ще за това чудо ще ти трябва курс за радиолюбител.
                            По принцип да, трябва, но де факто за няколко години никой не ми е искал тапия за моята станция, която също е с възможности по-големи от свободните за ползване от обикновени цървули.
                            Та, ако станцията си работи-според мен си заслужава. Стига наистина да му трябва на човек.

                            Наздраве.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Тайгър, с мултимедийното немаш късмет - нито една схема на хидравликата. Сега връткам нек'во на Хейнс 93-98. Кажи ако си го гледал та да не го премятам цялото.
                              Последно редактирано от коко келеша; 23-08-14, 21:36.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                                Ей, пиячите, аре който разбира, да каже, е те това, струва ли си : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=187316

                                http://www.dx.com/s/UV-985 Ако не ти се чака доставка я купувай. Бачкат си безгрижно, освен ако не истеглиш късата клечка с някой брак.

                                Като го гледам продавача, това му е първо мнение. Не бих рискувал. По добре си поръчай.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 55 потребители онлайн. 0 потребители и 55 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X