От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Пеперони е хубава пица. Не е с пипер.
Наздраве!
Пеперони е хубава пица. Не е с пипер.
Наздраве!

.... допивам си половината бира
.... допивам си половината бира 
...езиче то на Роко
Тук са 31 потребители онлайн. 0 потребители и 31 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар