Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Или като пипер лют.

    Наздраве
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Наздраве с пайнт Шуменско драфт!
      Поздрав за бара с парче на Кени Роджърс от недалечната 68-ма на миналия век.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Наздявам се да не държиш гарез.
        По нашия край му викаме Карез. Така се среща и в литературата, не е моя измислица.

        Ха сега де...

        Абе извън всичките спорове-повечето хора от форума(поне активно пишещите) ги приемам като добронамерени и приятели. Щото с когото и да съм се срещал наживо-все такъв човек се оказва. Е, има си и мършата, ама то къде я няма...

        Наздраве с последна биричка, и ще лягам, че напоследък доста се изморявам в сервиза...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Наздраве, Коле!
          Щади се повече.
          То точно аз да го кажа, дето си сцепвам гьона от бачкане, ама така е думата...


          Наздраве на всички!
          Де го Дяда Попа?
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            А иначе съ шоп де!
            Ако това би значи, че си шоп-ОК, няма нищо лошо в това да си шоп, тракиец, капанец, помак, или каквото се сетиш друго. Никога не съм делил хората по произход, а по акъл. И способности, ама те са си пряко зависими от акъла.
            Друго имах предвид-че "столичанството" като вид самопочесване, и вследствие на това чувство за някакво макар и минимално превъзходство спрямо "прованса" си е нещо нормално срещано сред "столичани", и на тези не им идва на ум, че и в провинцията МОЖЕ и да има читави хора, и си карат според собственото виждане за нещата.

            Айде, утре ще съм с бан, ама не ми пука, свободата да се изкажеш е много по-важна от това да ти отнемат свободата за писане изобщо.

            Наздраве ти.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ти не си ли легна бре?

              Наздраве
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                Наздраве, Коле!
                Щади се повече.
                То точно аз да го кажа, дето си сцепвам гьона от бачкане, ама така е думата...


                Наздраве на всички!
                Де го Дяда Попа?
                Сам си отговори Не може да се щадя, ама благодаря за загрижеността.

                А деда ни поп е човек под чехъл, а и има своите съвсем реални отговорности и задачи, та сигурно е отишъл да почива. И други неща...

                И на него наздраве. И на попадията, да му роди още двама-трима войводи.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                  Ти не си ли легна бре?

                  Наздраве
                  Ми провокирате ме да пиша ма, и не остава време да си допия бирата и да лягам...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Абе, А живи и здрави да се видим на събора! Там няма бан.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Аа, на събора жив или мъртъв ще дойда.
                      Има хора които оправдават неидването си на събор или други сбирки с наличието на ангажименти, но това за мен са лицемери(които си мерят лицата).
                      Ако за някого събора има голяма стойност и иска да присъства-винаги може да си вземе отпуск, да се разбере с началството, или ако сам си е началник-да си подготви нещата така, че да може да присъства, поне за един ден и един купон.

                      Но всеки сам си решава, въпрос на приоритети.

                      Наистина последно наздраве, лягам!
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Отивам да чета разказа за кой уби Кольо.

                        Наздраве
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Коле,не се Аби,всичко е загубено,Наздраве,ще хоризонтирам...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Ако това би значи, че си шоп-ОК, няма нищо лошо в това да си шоп, тракиец, капанец, помак, или каквото се сетиш друго. Никога не съм делил хората по произход, а по акъл. И способности, ама те са си пряко зависими от акъла.
                            Друго имах предвид-че "столичанството" като вид самопочесване, и вследствие на това чувство за някакво макар и минимално превъзходство спрямо "прованса" си е нещо нормално срещано сред "столичани", и на тези не им идва на ум, че и в провинцията МОЖЕ и да има читави хора, и си карат според собственото виждане за нещата.

                            Айде, утре ще съм с бан, ама не ми пука, свободата да се изкажеш е много по-важна от това да ти отнемат свободата за писане изобщо.

                            Наздраве ти.
                            Адаш, какво ти става?
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Половин час без наздраве? Ето го:
                              Наздраве!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Всяка сутрин на вратата преди да замина жената ме пита: какво да ти сготвя за вечерта?А тоя въпрос ми е най труден щото в акъла ми е друго.
                                Майка ми на село ме пита какво да ти сготвя за обяд и пак същия труден въпрос.Пък и в трактора или в вършачката айде зърнокомбайна няма време за спиране и обядване, това са гевезелъци.
                                Нещо сухо и докато караш ядеш в движение.
                                Засега работа на полето нямам,но утре, вече днес, ще си дам заявката за пълнен пипер,ммммммм няма такъв стомашен оргазъм.
                                Да си жив и здрав Ванка задето ме подсети.
                                Ох то и за друго се сещам като гледам, че пипера на село е готов или за пържен пипер в доматен сос и чесън-супер бърза и лека лятна манджа.
                                На последна халба.
                                Наздраве!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X