Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Що бе, търкайте си, аз кво?..

    Ама за мангалите няма да се разберем.
    Колкото и да се мъчите да ги изкарате готини хора. Ами не са. Гадна, мръсна и крадливо-лъжлива сган. Която на всичко отгоре не иска да се промени изобщо, този начин на живот им изнася.
    А какво показват по филмите-това е виждането на сценариста. А на него задачата му е да направи продукт който трябва да се продава възможно най-добре.
    Гледайте си филмите, аз съм реалист, и мразя мангалите.

    ХА!
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      По добре е мана мана тъм тъм да дадъдъм и да забравим за филма.
      Наздраве Ники!
      Наздраве на бара!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        "louie this is the beginning of a beautiful friendship"
        Наздраве!
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Коле. На едно мнение сме, ама ше ми е тъпо да те банят. Познавам мангалите щото живеех на 50 метра от тях. Пил съм от една бутилка с мангал, ама принципа е важен. А филма е. .... филм. Лично на мен ми харесва, .... като филм.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Едно време съм бил и "бакшиш", а мангалите бяха най-предпочитани.
            Абе...Наздраве!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Коле омразата яде душата,много пъти ми е идвало да ги зарина докато спят в бордеите,върха беше когато заровиха мангал до гроба на дядо, и баба ми за 30 години сама се утешаваше и надяваше един ден да легне до дядо.
              Идвало ми е да го изровя с фадромата тоя кюмюр и да го хвърля на боклука.
              Знам ги нашите джипсита имаме ги 3 хибрида- копанари, турски цигани и български цигани.
              Копанките-румънските цигани са работливи и честни,турските са гадна напаст, а българските дето вика един приятел: ще ги събера в кметството и с една картечница ще ги зачеша ама после ще ме вкарат в панделата и няма да мога да пия бира.
              Филма, някак си те кара да забравиш омразата и те развеселява.
              Наздраве с бира.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Коле. На едно мнение сме, ама ше ми е тъпо да те банят. Познавам мангалите щото живеех на 50 метра от тях. Пил съм от една бутилка с мангал, ама принципа е важен. А филма е. .... филм. Лично на мен ми харесва, .... като филм.
                То и аз съм имал много вземане-даване с мангали, яли сме и сме пили заедно, даже тракторджилъка съм го учил от циганин. Но това не ми пречи да им ненавиждам племето...

                Наистина ще ви оставям, че ми се доспа. Наздраве на който има за пиене.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  "louie this is the beginning of a beautiful friendship"
                  Наздраве!
                  Да и си пиеше уискито ментак:По добро от оригинала.
                  Любимата ми фраза е: Ракия, изгори ми душата.
                  или
                  Я съм мале питбул.

                  Наздраве с бира!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Повече ме кефи тестът "вода/нафта".
                    Наздраве!
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3


                      спирам, спирам.
                      Наздраве!

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве и лека!
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Вчера поздравих по никое време нарочно с Били Оушън с надеждата някой да се закачи и накефи и нищо,всяка една песен преди да ви поздравя съм я попил и усетил.Вярвам всеки прави така.
                          Исках да питам Сашето дали племенника му се мъчи да говори,моят го научих на няма след мама.
                          Все го качвам в равчето и като ме види само казва :Бу.
                          Последно време бая бълхи се завъдиха ( пръсках навсякъде като обеззаразявах склада) и от обора докато нахраня песовете и прасюгите все вкарвам по някоя в колата.Душ и пак в колата с бълхите.
                          И затова като ме види и каже бу, аз клатя рамена с няма, после той клати шолдърс с няма,милия баба му -майка ми преброи 18 охапвания,напръсках цял флакон вчера и още смърди на отрова в колата.
                          Сестра ми така и не го скопоса това дете, все болнаво, все по доктори в тая Варна,викам на майка ми вземай го на село да живне.А заради мен сега е нахапан.

                          Наздраве и неотлъчно с бира!

                          Жорка, де си бре братле?Отсега запазвам тоя поздрав за танц на събора с Вивето,Таргича и Кольо -насила, с две три главички ще затанцува.
                          Последно редактирано от тихич; 05-08-14, 01:40.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро !
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                              и Кольо -насила, с две три главички ще затанцува.
                              Аз няма да идвам на събор...

                              На кафенце.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Що? Добрутро
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 65 потребители онлайн. 0 потребители и 65 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X