От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Вече Самърсби Нье!! Поне не и кога не мога да спя докат ми е кеф.
Коле, като дойда (дай боже) ще т река що.
Вече Самърсби Нье!! Поне не и кога не мога да спя докат ми е кеф.
Коле, като дойда (дай боже) ще т река що.


Тук са 40 потребители онлайн. 0 потребители и 40 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар