Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    То няма значение дали го обичаш чесъна. Просто на таратор без чесън не би трябвало да му се казва таратор, а айрян с нарязани краставици...
    Яж каквото си харесваш, но не го наричай таратор. То една гола водичка да е, с нярязани малко краставици-щом има чесън-автоматично става на таратор. И такова съм ял, като лапе. Нямаше тогава денонощни магазини, че по няколко... И като затворят в 7 вечерта и не си купил кисело мляко-ами да си купил. И следва таратор без кисело мляко. Ама с чесън, и си е пак таратор.

    Айде наздраве. Бирица от камерата и шницелчета.
    ГоУем фиУосоФ си! Не напразно те наричат "Кисели"
    Ае наздраве
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Гоуем, мауък-това е. Кажи кое от написаното не е вярно?
      Аман от гъзария вече. Миришел бил чесъна. Ами то и на жените оная работа мирише, ама не се оплаквате нали?
      Тук в Шумен имаше един "бизнесмен", който поради некадърност да се занимава с друго беше взел една ферма за угояване на прасета. И на гостите които усещали миризмата на свински лайна им казвал:
      -Мирише ли ви? И на мен ми мирише, ама на пари!

      Та всичко е до психическа нагласа и моментно настроение.
      как мислиш-ако ида в някоя дискотека, и лъхтя яко на чесън, лук, и на некъпан от две седмици, но извадя дебел портфейл с надиплени вътре банкноти от по 100 лева-дали "момите" няма да ми се лепят, въпреки чесъна и липсата на баня?
      Та всичко е въпрос на психика в тоя живот.
      Така е и с избора на фарове и джанти за колата, на дрехи за детето, напартньор в живота, или с какви подправки да си ядеш яденето.

      Съжалявам ги тези които робуват на разни предразсъдъци.

      Наздраве.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        То една гола водичка да е, с нярязани малко краставици-щом има чесън-автоматично става на таратор.
        Ей на с това не съм съгласен. Па чесъна си мирише на чесън. Кой му не харесва ми да не яде. Ама ти пак всичко на гъзария го обърна. В тоа ред на мисли - мастика пиеш ли, щото и тя мирише
        Ае наздраве
        RAV 4
        F650GS

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Не пия. Ама не щото е символ на гъзарията, а по-скоро обратното-символ е на простащината. Не точно де, но в някаква степен. Поне за мен по-голямата част от хората които познавам, и пият мастика са си от тази част на хората.

          Но да спорим за ароматите е малко като за вкуса. Всеки си има неговия и си го харесва именно този.

          Обаче нито мастиката ще е мастика без типичния си аромат на (какво беше там) дърво, нито таратора е таратор без чесън и копър.
          Както не можеш да направиш капучино без мляко, или бебе без секс.

          Наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Ей,мноУ филосовствате и малко пиете!

            Наздраве
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ми за други пък е символ на простащина да апват чесънт, люк и те така. Има и такива дето казват, че жип се карало за гъзрия. Е на виде ли че и ти си гъзар
              Наздрае Колчо

              ПП

              И без никва връзка с разговора - кво стана с Чоко
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Коле! Знаеш ли (па и не само ти де), каква е разликата между тлъстак с пари и без?

                Ми единият е "Пухчо",а другият "Дебелак".

                А Наздраве!

                Такива сме, каквито сме.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Ноо празно бре
                  Ае наздраве
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Тц! Я съм надут!
                    Наздраве!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ооооо де са губиш бре Евгение? Колко пъти минА покрай Шумень и се не обади а?
                      От мен да мине, ще ти е простено
                      НАздраве
                      RAV 4
                      F650GS

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                        Ооооо де са губиш бре Евгение? Колко пъти минА покрай Шумень и се не обади а?
                        От мен да мине, ще ти е простено
                        НАздраве
                        Само веднъж! А и пътят вече е мноооого далеч от Шумен....
                        Наздраве!
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                          Наздраве.
                          К'во станА с рекламацийката?
                          Наздраве!Ами общо-взето нищо.Ще идват в понеделник от каското да снимат,не тая големи надежди.
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Бахмааму и време! Тамън мислех да пална Африката и да ходя да си нагледам караваната на Тасос...
                            Не знам за вас, ма при мен се провежда ПОТОП!
                            Наздраве с Пиринско!
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Коле ,аз съм вампир брат скаран съм с чесъна не съм гъзар, но като дойде ред за таратор ставам човек или яко вътре настърган чесън.
                              Всеки ден, докато жънехме карах майка ми да прави таратор за обяд традиционно или кисело мляко, настърган чесън, солчица, олиУце,копър и краставиците( настъргани не на кубчета) и директно от буркана на екс.
                              Супер освежаващо, особено ако е престоял в фризера за малко.
                              Всеки си е изградил някаква вкусова асоциация според региона или семейството в което е израснал.
                              Сърми в зелев лист без праз например за мен са безвкусни.
                              GO хайде стига ,че се стопли бирата в халбата!

                              Наздраве на бара!

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                То в казармата сме яли и шаран, пълнен с... халва
                                Наздраве!
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X