Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Ники,Наздраве,с берка.Много празен тая бар тая вечер,или си пийват скришом!?
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Кой пие скришом?

      Наздраве
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        КОЙ...

        Наздраве.
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          А къде се стреля за дъвка?
          У ауспуха!Наздраве!

          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
          Как може без калкан? Искам калкан!

          Наздраве!
          Искаш!Ама нямааааа....,и паламуд няма!Наздраве!

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Някои хормона ги е ударил ...наздраве
          Ударени са в главата ТЕ!Наздраве!



          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          . Имам повод - и днес оцелях Просто някои водачи на баничарки са от дружеството за борба с мотоциклетистите...
          Наздраве
          Кво се случи бре,аз вече на няколко пъти се разминавам от такива ситуации!Идиоти много,изобщо не зачитат моториста да ги ева!


          Ае наздраве!
          HONDA DOMINATOR 650
          ОРЕЛ ASTRA
          РСПБЗН-Приморско

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Може пък да са го ударили на разврат Тихича беше навит на Кольо, като смок в тиган
            Наздраве!
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Нещъ смок, искам калкан.

              Наздраве!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Бира му е майката, майната им на филмите! Абе вярно ли е ,че Гриша е отказал бирата и затова не долазя в бара? Сашето и той нещо страни настрани.
                Ало викам аз в бара: как се пълни контрабас с бирени капачки сам бре?
                Наздраве с бира и поздрав

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                  ...
                  Кво се случи бре,аз вече на няколко пъти се разминавам от такива ситуации!Идиоти много,изобщо не зачитат моториста да ги ева!
                  Изпреварва в насрещното, така че ме изкара на банкета с около 140, като на всичко отгоре свири и свети на дълги!
                  Преди известно време ме блъсна и автобус. Както си карам по главна улица от паркинга за автобуси, излезе един, пилотиран от един дедо. Направо си ме помете.
                  Мислех да го бия, ама предвид че видимо беше в прединфарктно състояние, даже го пазих от хората, които искаха да го бият. Нямаше ми нищо, за късмет. на мотора също.
                  Наздраве!
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Нещъ смок, искам калкан.

                    Наздраве!
                    Що ма?! Ми аку е с дисаги смокът, па ли гъ нещеш?
                    Наздраве!
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Нещо хубаво и родно
                      Наздраве!
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Наздраве Тишо!Тоя син пикап кърти мифки да го е.
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Много си е як пикапът и клипът изобщо.
                          Наздраве!
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                            Нещъ смок, искам калкан.
                            Калкана наборче вече ти казах ,че само Генито може да го улови....сготвен.
                            Наздраве!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Изпреварва в насрещното, така че ме изкара на банкета с около 140, като на всичко отгоре свири и свети на дълги!
                              Преди известно време ме блъсна и автобус. Както си карам по главна улица от паркинга за автобуси, излезе един, пилотиран от един дедо. Направо си ме помете.
                              Мислех да го бия, ама предвид че видимо беше в прединфарктно състояние, даже го пазих от хората, които искаха да го бият. Нямаше ми нищо, за късмет. на мотора също.
                              Наздраве!
                              Мааааму мръсна на тоя!Ана мен като се връщах от Бургас с мотора,един си излезе от Созопол!Влезе си в платното в посока Приморско,и хич не ме зачете за какъвто и да е било участник в движението!Прекалено близо беше и не можах да спра,опитах но видях че ще го нацепя точно между двете врати, и от там минах в насрещното и го подминах!Късмет че нямаше кола насреща!

                              Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Наздраве Паце и Ники!
                                Само живи и здрави!
                                Наздраве на всички!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X