Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Добър вечер и наздраве!
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Е, убу де, щом е върло, тогава надолу...
      Ама да е върло, да е върло, колко да е върло? Като знам какви баири се качват с добри гуми...
      Да ви кажа, като пътувам из България и видя някой дълъг стръмен баир се опитвам да си представя по кой начин ще се кача догоре. Даже на две места съм се зарекъл да ида с група(снимачна) и да ги кача с франко. Сегашното купе има вътрешна клетка, мисля да сложа и външна, че е по-практична, та и да се отъркалям(а търкаляне от дълъг баир гарантира 10-15 кълбета) се надявам да не пострадам. Или поне не много.

      Ама де пусти пари...

      Наздраве.
      Ето тук Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1733.jpg
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5600629 се вижда колко е стръмно . Дето се вика " мечките по гъз слизат " .Наздраве
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Хареса си Кольо Ренито на Ивански и сега сънува мокри сънища, франко, кълбета, хоби тв...

        Наздраве
        Ако щеш вярвай, ама допреди малко пак гледах предаването за състезанието в Ивански(моето състезание). И си викам-баси, това аз ли съм го направил...
        Относно Рени-кой не я харесва? Ама моя снимачен екип няма да е от хоби тв, а от лапето, брата, и някой друг с толкова празна кАртуна.

        Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
        Вземайте до като не ги е заровил!

        [ATTACH=CONFIG]727468[/ATTACH]

        Наздраве!
        НИКОЙ ДА НЕ ПИПА!!! Когато бирите поникнат, пораснат и дадат плод-ще берем направо кенове.

        Майтапа настрани, но в най-гладните години(някъде в средата и края на 90-те) на хората в селото им раздаваха по 200-300 квадрата земя за да си сеят разни зеленчуци. Една от културите бяха картофи, и хората си ги сеят. Това през деня. През нощта гладните мангали отиват, разравят засетите картофи, и ги правят на манджа...
        Е как да не се радвам на новината от Стара Загора?..

        Наздраве.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Ето тук [ATTACH=CONFIG]727469[/ATTACH] се вижда колко е стръмно . Дето се вика " мечките по гъз слизат " .Наздраве
          Нищо не е стръмно. Щом и път има... И щом жената е слязла да бере цветя вместо да седи в джипа, щото по дънките има издайнически петна...
          Ако гледаме това дето е перпендикулярно на пътя-да, стръмничко си е, ама пак е преодолимо.
          Бас, че ще дойда отдолу(напреки на пътя, ще го пресека, и през прага пак нагоре. Ама уазката няма да ми устиска, трябва си франко.
          И на теб наздраве.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            моя снимачен екип е от лапето, брата, и някой друг с толкова празна кАртуна.
            Кажи кога и къде и ща истипосаме качествено...
            Наздраве.
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Отн

              Е как да не се радвам на новината от Стара Загора?..

              Наздраве.
              Теса като мухата бре Коле,гониш я от гърба си,а тя отива на корема ти!Не виждам за какво се радваш,от Ст.Загора ще се махнат,някъде другаде ще се заселят!И същите поразии и ядове с тях започват наново!Зер него знаеш това,да те ева и тебе!

              Наздраве!
              Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 21-07-14, 20:55.
              HONDA DOMINATOR 650
              ОРЕЛ ASTRA
              РСПБЗН-Приморско

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Тц, ти виждаш наблизо. А аз надалеч.
                В смисъл-като ги изгонят от Стара Загора ще идат в Нова. Като ги изгонят от там-в София. После в Плевен, и т.н.
                НО! Когато започнат да ги гонят отвсякъде-ще се пръждосат в чужбина. Не я знам тази държава де е на картата, ама ми стига това, че няма да са в България.
                Демек-трябва да направим така, че да им е некомфортно тук. А това става с налагането на законите да са еднакви за всички. Не само за мен и теб, а те да си разиграват коня както искат. Който е съгласен да живее както всички други в държавата-да си изкарва хляба по почтен начин, да не краде, да спазва някаква хигиена и да праща децата си на училище-нека да си живее. Макар и с това не съм много съгласен,щото мангала няма отърване от природата си, ама нали е на мода да сме толерантни...

                Ааа, и да не слушат чалга. Айде чак чалга е утопична мечта, ама поне мазните цигански маанета...

                Наздраве.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Де го наборчето?

                  Наздраве
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Тц, ти виждаш наблизо. А аз надалеч.
                    В смисъл-като ги изгонят от Стара Загора ще идат в Нова. Като ги изгонят от там-в София. После в Плевен, и т.н.
                    НО! Когато започнат да ги гонят отвсякъде-ще се пръждосат в чужбина. Не я знам тази държава де е на картата, ама ми стига това, че няма да са в България.
                    Демек-трябва да направим така, че да им е некомфортно тук. А това става с налагането на законите да са еднакви за всички. Не само за мен и теб, а те да си разиграват коня както искат. Който е съгласен да живее както всички други в държавата-да си изкарва хляба по почтен начин, да не краде, да спазва някаква хигиена и да праща децата си на училище-нека да си живее. Макар и с това не съм много съгласен,щото мангала няма отърване от природата си, ама нали е на мода да сме толерантни...

                    Ааа, и да не слушат чалга. Айде чак чалга е утопична мечта, ама поне мазните цигански маанета...

                    Наздраве.
                    Бащата тези дни прави едни ремонти на един циганин, та ми разправя за бисерите му. Запомних само "След падането на комунизма бяха отнети някои изконни цигански права - да крадат и да лъжат". Колко са им отнети е отделен въпрос, но е факт, че го казва циганин. Общо взето човека в момента има същите проблеми като всеки средностатистически човек в България - няма работа и пари и е принуден да бачка в Германия. Наздраве!
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Тц, ти виждаш наблизо. А аз надалеч.
                      В смисъл-като ги изгонят от Стара Загора ще идат в Нова. Като ги изгонят от там-в София. После в Плевен, и т.н....
                      Наздраве.
                      Казвал съм го и друг път, просто трябва да разберат, че е по- лесно да бачкаш, отколкото да крадеш. Толкова е простичко, че няма накъде повече и това не е тяхна работа.
                      Ама да не спамя повече- наздраве.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Тц, ти виждаш наблизо. А аз надалеч.
                        В смисъл-като ги изгонят от Стара Загора ще идат в Нова. Като ги изгонят от там-в София. После в Плевен, и т.н.
                        НО! Когато започнат да ги гонят отвсякъде-ще се пръждосат в чужбина. Не я знам тази държава де е на картата, ама ми стига това, че няма да са в България.
                        Демек-трябва да направим така, че да им е некомфортно тук. А това става с налагането на законите да са еднакви за всички. Не само за мен и теб, а те да си разиграват коня както искат. Който е съгласен да живее както всички други в държавата-да си изкарва хляба по почтен начин, да не краде, да спазва някаква хигиена и да праща децата си на училище-нека да си живее. Макар и с това не съм много съгласен,щото мангала няма отърване от природата си, ама нали е на мода да сме толерантни...

                        Ааа, и да не слушат чалга. Айде чак чалга е утопична мечта, ама поне мазните цигански маанета...

                        Наздраве.
                        Много хубаво го каза,чак и аз се размечтах!Ма няма как да стане,пък и не е сега мястото и времето да отваряме тази тема!На събора живи и здрави,там ще бъбрим на воля!Наздраве!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Абе и бачкането им е толкова...
                          Не, че няма и такива които вършат работа, но неслучайно е измислен лафа "циганска работа". Както и това, че "заради 99% от циганите на другия един процент им излиза лошо име"...

                          Преди малко ми се обади един мутър, бивш ТИМаджия. Слагат табели по нивите с царевица, че се пазят от ТИМ. Миналата година ги опазиха, и сега ще е така. Но се питам защо се налага? Нима в Германия, Франция и Италия(и другаде де) се налага да се пазят нивите? А къщите?
                          Абе никой не ги обича, ама нали чрез тях се изкарват едни СЕРИОЗНИ пари-властва модата на толерастията.

                          Наздраве Венци.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            На събора живи и здрави,там ще бъбрим на воля!Наздраве!
                            Абе то и Ясен сигурно ще е там, та пак няма да може. Ще ни баннат от горичката.

                            Спомен:
                            Предио два или три събора се бяха събрали заедно Ясен, Пепи и Спарки, и си бъбрят нещо. Аз идвам отнякъде, и нали ми извира отвътре:
                            -Я, трима модератори накуп. Бързо някой да ми даде граната!
                            Паднаха да се смеят.

                            Наздраве морски.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Абе то и Ясен сигурно ще е там, та пак няма да може. Ще ни баннат от горичката.

                              Спомен:
                              Предио два или три събора се бяха събрали заедно Ясен, Пепи и Спарки, и си бъбрят нещо. Аз идвам отнякъде, и нали ми извира отвътре:
                              -Я, трима модератори накуп. Бързо някой да ми даде граната!
                              Паднаха да се смеят.

                              Наздраве морски.
                              Наздраве Шуменски!


                              Наздраве бара!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                И тримата са добри момци и си вършат работата.
                                Нали се сещаш без модове какво ще настане.
                                Наздраве, Коле!
                                Наздраве на всички!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X