От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Вече на биричка със скумрия...,пък може и паламуд да е,знам ли!
И Багера го няма да кажа!
Наздраве!
Вече на биричка със скумрия...,пък може и паламуд да е,знам ли!
И Багера го няма да кажа!
Наздраве!

Бъзикайте се вие!
Тук са 26 потребители онлайн. 0 потребители и 26 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар